ବଡ଼ ଖବର: ଗାଙ୍ଗୁଲି ଦେବେ ଇସ୍ତପା? ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ,ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ କିନ୍ତୁ ଏଥର ମାମଲା କିଛି ଅଲଗା। ଆରପିଏସଜି ବେଂଚର୍ସ ଦ୍ଵାରା ଆଇପିଏଲରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଟିମକୁ କିଣିବା ଦ୍ଵାରା ଗାଙ୍ଗୁଲି ଆଇଏସଏଲ ଟିମ ଏଟିକେ ମୋହନ ବାଗାନର ସଞ୍ଜୀବ ଗୋୟନକାଙ୍କ ସହ ସହ ମାଲିକାନା ଯୋଗୁ ଆଲୋଚନା ସହ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ସଞ୍ଜୀବ ଗୋୟନକା ସଂକେତ ଦେଇଦେଇଛନ୍ତିକି ସୌରଭ ଏଟିକେଏମବି ବୋର୍ଡରୁ ଇସ୍ତପା ଦେଇଦେବେ।

Google

ଆରପିଏସଜି ବେଂଚର୍ସ ସୋମବାରକୁ ଆଇପିଏଲ ଟିମ ଲଖନଉ ପାଇଁ ରେକର୍ଡ ୭,୦୯୦ କୋଟିର ବିଡ଼ ଲଗାଇ ଜିତିଥିଲେ। ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସୌରଭ ଦୁଇ ପଟେ ରହିବା କାରଣରୁ ଆଲୋଚନା ଯୋଗୁଁ ଦୁଇ ପଟର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ବୋର୍ଡରୁ ଇସ୍ତପା ଦେବାକୁ ଫଇସଲା କରିଛନ୍ତି।

ସଞ୍ଜୀବ ଗୋୟନଙ୍କା କହିଛନ୍ତି,”ମତେ ଲାଗୁଛି କି ସେ ମୋହନ ବାଗାନରୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ହଟିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସୌରଭଙ୍କୁ ଘୋଷଣା କରିବାର ଅଛି। ଏହାକୁ ଏଟିକେଏମବିର ମାଲିକାନା କୋଲକତା ଗେମ୍ସ ଆଣ୍ଡ ସ୍ପୋର୍ଟସ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ ପାଖରେ ଅଛି।

Google

ଏଥିରେ ପୂର୍ଵ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି,ବ୍ୟବସାୟୀ ହର୍ଷଵଧନ ତେବତିୟା, ସଞ୍ଜୀବ ଗୋୟଙ୍କା ଉତ୍ସବ ପାରଖେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି। ସୌରଭଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀକ ମଞ୍ଚରେ ନିର୍ଦେଶକ ରୂପରେ ବଛାଯାଇଛି। ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସିସିଆଇ କି ସୌରଭଙ୍କ ପଟୁ କୌଣସି ବୟାନ ଆସିନାହିଁ। ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇସ୍ତପା ଦେଇନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ସେ ଇସ୍ତପା ଦେବା ତୟ।

ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଅଦାନି ଗ୍ରୁପ ଏବେ ନିଜ ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି। ସିବିସି କ୍ୟାପିଟଲ୍ସ ନିଜ ବିଡ଼ ରାଶି ଦ୍ଵାରା ମାଲିକାନା ପାଇଲେ। ଏବେ ବହୁତ ଜିନିଷ ଉପରେ କାମ କରିବା ବାକିଅଛି। ଅନ୍ୟ କୌଣସି ତାଙ୍କର ରୁଚିରେ ଆଇପିଏଲର ଦାବି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଉପରେ କୌଣସି ଦେବା ନେବା ନାହିଁ। କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହେଲେ ଆମେ ତାର ସମାଧାନ କରିବୁ। ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ ପାଖରେ ସୋମବାରକୁ ଜାରି ବୟାନ ସହିତ ଯୋଡିହେବା ପାଇଁ କିଛି ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *