ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ କ୍ୟାପଟେନ ହେବେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା! କୋହଲି, ରୋହିତ, ପନ୍ତଙ୍କୁ ଛୁଟି!

ଇଂଲଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଟି-୨୦ ରେ ହାର୍ଦିକ ହେବେ ଦଳର ଅଧିନାୟକ। ବିସିସିଆଇ କହିଛନ୍ତି ଏହି ବଡ଼ କଥା। ରୋହିତ ଶର୍ମା,ବିରାଟ କୋହଲି, ରିସଭ ପନ୍ତ, ଶ୍ରେୟସ ଅୟର ଏବଂ ବୁମରାଙ୍କୁ ଟି-୨୦ ରୁ ଦିଆଯିବ ଛୁଟି। ଗୋଟେ ଭାରତ ଦେଶର ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଅଛି ଯେଉଁ ଟିମ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ୫ମ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବ ଏବଂ ଆଉ ଏକ ଟିମ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଅଛି ଯେଉଁ ଦଳ ୨୬ ତାରିଖରେ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ଖେଳିବାର ଅଛି।ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଏହା କହିଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ଦଳ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସହ ଟି-୨୦ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି ସେହି ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ଖେଳରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବେ। ଆମେ ଭାବୁଥିବା ଏମତି କାହିଁକି ହବ ଏବଂ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ମାନେ ଏମିତି କାହିଁକି ଭାବୁଛନ୍ତି।

Google

ଭାରତ ଦଳର ଯୋଉ ଟେଷ୍ଟ ଦଳ ଅଛି ସେଥିରେ ରୋହିତ, ବିରାଟ, ପନ୍ତ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଟି-୨୦ ଦଳର ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳି। ଏବଂ ୧ ଜୁଲାଇରୁ ୫ ଜୁଲାଇ ଟେଷ୍ଟ ଚାଲିବ ସେଥିରେ ଏମାନେ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବେ ତାପର ଗୋଟେ ଦିନ ପରେ ଟି-୨୦ ଖେଳାଯିବ ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯିବା ଏବଂ କୁହାଯିବ ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଏବଂ ଯେଉଁ ଦଳ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରେ ଖେଳୁଥିବେ ସେମାନେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଆସିକି ଟି-୨୦ ଖେଳିବେ।

ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଦଳକୁ ମଧ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଥକିଯିବେ ସେଥିପାଇଁ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ମାନେ ମନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯିବ। ତ ଏଥିରୁ ସଫା ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଯେହେତୁ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରୁଛନ୍ତି ତ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ୩ଟି ଟି-୨୦ ପାଇଁ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରିବେ ଯେଉଁ ଦଳରେ ରୋହିତ,ବିରାଟ, ବୁମରା ଏବଂ ପନ୍ତ ଖେଳିନପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *