IND vs SA: ODI ସିରିଜ ପାଇଁ ଝାଳ ବୁହାଉଛନ୍ତି ଶିଖର ଧୱନ! ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ , ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସହ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିସାରିଛି ଏବଂ ସିରିଜର ୩ୟ ଟେଷ୍ଟ ଆଗକୁ ଖେଳାଯିବାର ଅଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ କେ ଏଲ ରାହୁଲ କ୍ୟାପଟେନ ହୋଇଥିଲେ। ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ସିରିଜ ୧-୧ ରେ ବରାବର ଅଛି। ଏହି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ୧୯ ଜାନୁଆରୀରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସହ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚର ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ଖେଳିବାର ଅଛି। ଏହି ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ଅଳ୍ପଦିନ ତଳେ ଟିମ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଚୟନ ଖେଳାଳି ମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ଏଥିରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ସିନିୟର ଖେଳାଳି ଶିଖର ଧୱନ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଏହି ସିରିଜ ପାଇଁ ଫିଟ ରଖିବା ପାଇଁ କଡା ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଝାଳ ବୁହାଉଛନ୍ତି। ସେ ଏବେ ଜିମରେ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ନିଜର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଭିଡ଼ିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମଉଜ ମସ୍ତିର ସମୟ ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ସମୟ ସବୁବେଳେ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଟ୍ରେନିସ ସମୟର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ ବୋଲର ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ।

ଅଳ୍ପଦିନ ତଳେ ବିସିସିଆଇ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଟିମ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଘାତ କାରଣରୁ ଏହି ସିରିଜରେ ଚୟନ ହୋଇନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜାଗାରେ କେ ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି। ସେହିପରି ପ୍ରେସର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କୁ ଉପ ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି।

 

କହିରଖିବୁ କିଛି ସମୟରୁ ଧୱନ ଭାରତୀୟ ଟିମରୁ ବାହାରେ ଚାଲୁଛନ୍ତି। ଶେଷ ଭାରତ ପାଇଁ ଶେଷ ସିରିଜ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗ୍ରସ୍ତରେ ଖେଳିଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ସେ ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ଖେଳାଳି ଋତୁରାଜ ଗାୟକବାଡ଼ ଓ ଭେଙ୍କଟେସ ଅୟରଙ୍କୁ ଟିମରେ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଚାନ୍ସ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେସର ମହମ୍ମଦ ସାମୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଓ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଆଘାତ ଅଛନ୍ତି।

ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚର ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜର ଆରମ୍ଭ ୧୯ ଜାନୁଆରୀକୁ ପାର୍ଲରେ ଖେଳାଯିବାର ଅଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ୨୧ ଜାନୁଆରୀକୁ ପାର୍ଲରେ ଖେଳାଯିବାର ଚାନ୍ସ ଅଛି ଓ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ ୨୩ ଜାନୁଆରୀକୁ କେପଟାଉନରେ ଖେଳାଯିବାର ଅଛି। ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଚାଲିଛି ଯାହା ବରାବରୀରେ ୧-୧ରେ ଅଛି । ଏହାର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ୧୧ ଜାନୁଆରୀକୁ କେପଟାଉନରେ ଖେଳାଯିବାର ଅଛି।

ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *