IND vs NZ: ଅୟର-ଗିଲ ବଢ଼ାଇଲେ ରାହାଣେ ଓ ପୂଜାରାଙ୍କ ଅସୁବିଧା! ଭାରତୀୟ ଚୟନକର୍ତା ନେଇପାରନ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଫଇସଲା

ପୁଣିଥରେ ଅସଫଳ ହେବା ଦ୍ଵାରା ପୂଜାରା ଓ ରାହାଣେଙ୍କ ହାତରୁ ସମୟ ସରିଚାଲିଛି। ଏଥର ଘରୋଇ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଏପରି ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଭଲ କରିପାରିଲେନି ଯାହା ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଭଳି ଖତରନାକ ନୁହେଁ। ରାହାଣେ ଓ ପୂଜାରା ନ୍ୟୁଜଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଭଲ ଆରମ୍ଭର ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିଲେନି ଯେବେକି ଗିଲ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ଓ ଅୟର ଶତକ ମାରିଛନ୍ତି।

Google

ପୂଜାରା ଓ ରାହାଣେ ଏପରି ଆକ୍ରମଣ ବୋଲିଙ୍ଗ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଠି ଅନୁଭବୀ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲଟ ମଧ୍ୟ ନଥିଲେ। ଯାହାଙ୍କ ସୁଇଙ୍ଗ ଖେଳିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଅୟରଙ୍କର ଟେଷ୍ଟରେ ସୁନ୍ଦର ଡେଭ୍ୟୁ ଶତକ ଓ ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ପାରି ଦ୍ଵାରା ଏବେ ଅଧିନାୟକ ରାହାଣେ ଓ ଉପଅଧିନାୟକ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କ ଉପରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଯାଇଛି।

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ଯଦି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପାଇଁ ବଛାଯିବ ତେବେ ଅଧିନାୟକ କୋହଲି, ମୁଖ୍ୟ କୋଚ ରାହୁଲ ଦ୍ରାଭିଡ ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଭରସା କରିବାକୁ ହେବ।

Google

କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଆଘାତ ପୂର୍ବରୁ ଗିଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟକ୍ରମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରୂପରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଓ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ଗିଲ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ରିକେଟରେ ବିଦେଶରେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨୦୪ ରନ କରିଥିଲେ। ସେ ଯୁବ ଖେଳାଳି ଅଟନ୍ତି ଓ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିପାରିବେ। ଅୟର ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାରେ ପାସ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *