ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ବଲରେ ପନ୍ତ ଲଗାଇଲେ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଛକା! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଭାରତୀୟ ୱିକେଟ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଣାଳୀରେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲିଷ୍ଟିସାୟର ଟିମ ପଟୁ ଭାରତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳୁଥିବା ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଲଗାଇ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପନ୍ତ ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ବଲରେ ଛକା ମାରି ନିଜ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପୁରା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସର୍ଟଟି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା କି କେତେକ ଚାହିଁ ରହିଗଲେ।

Google

ଗୁରୁବାରକୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ପନ୍ତ ଲିଷ୍ଟିସାୟର ଟିମ ପଟୁ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ୭୬ ରନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୮୭ ବଲରେ ୧୪ ଟି ଚୌକା ଓ ଗୋଟେ ଛକା ଦ୍ଵାରା ୭୬ ରନ କରିଥିଲେ। ଏହା ସହ ଲିଷ୍ଟିସାୟର ପଟୁ ଋଷି ପଟେଲ ଓ ରୋମନ ବାକର ୩୪-୩୪ ରନର ଯୋଗଦାନ ଦେଇଥିଲେ। ଭାରତ ତରଫରୁ ମହମ୍ମଦ ସାମୀ ଓ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୩-୩ ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ସାରଦୁଲ ଠାକୁର ଓ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ୨-୨ ୱିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି।

ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ପନ୍ତ ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ବଲରେ ସ୍କୁପ ଫ୍ଲିକ ଅଫ ସର୍ଟରେ ଛକା ଲଗାଇଛନ୍ତି। ସେବେ ପନ୍ତ ୪୫ ରନର ସ୍କୋରରେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ। ଉମେଶଙ୍କ ବଲରେ ଛକା ଲଗାଇ ପନ୍ତ ନିଜ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପୁରା କରିଥିଲେ। ପନ୍ତଙ୍କ ଏହି ସୁନ୍ଦର ସର୍ଟର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଓ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାଚର କଥା କହିବା ତ ଭାରତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଖେଳ ଶେଷ ସୁଧା ନିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ପାରିରେ ୧ ୱିକେଟ ହରାଇ ୮୦ ରନ କରିନେଇଛି। ୱିକେଟ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ କେ ଏସ ଭରତ ଓପନିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେ ୫୯ ବଲରେ ୩୧ ରନ କରି ନଟଆଉଟ ଅଛନ୍ତି। ହନୁମା ବିହାରି ୯ ରନ କରି ଖେଳୁଛନ୍ତି। କେ ଏସ ଭରତ ଓ ଶୁଭମନ ଗିଲ ୬୨ ରନର ଓପନିଙ୍ଗ ପାର୍ଟନରସିପ କରିଥିଲେ। ଗିଲଙ୍କୁ ୩୮ ରନରେ ନବଦୀପ ସୈନି ନିଜ ଆଉଟ କଲେ। ସେ ୩୪ ବଲରେ ୮ ଟି ଚୌକା ଲଗାଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *