ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ବଡ଼ ବୟାନ! କହିଲେ-ଏବେ ଖେଳାଳିଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା କଷ୍ଟକର! ପଢନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ଵ ହେର୍ଡ କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ମାନିବା ଅଟେ କି ତାଙ୍କ ସମୟର ଖେଳାଳିଙ୍କର ପତ୍ରକାରଙ୍କ ସହ ଯେଉଁ ଭଳି ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କଠୁ ଭଲ ଥିଲା। ଭାରତ ପାଇଁ ୮୦ ଟେଷ୍ଟ ଓ ୧୫୦ ଏକଦିବସିୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିବା ଶାସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ମିଡ଼ିଆ ସବୁ ଯୁଗ ଓ ସମୟ ରହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛି। ଏହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ବିକାଶ ହୋଇଛି। ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ ,ଇଲକ୍ଟ୍ରୋନିକ ଓ ଏବେ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆ ଆସିବା ପରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ରହିବା କଷ୍ଟକର।

Google

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଖାଦିଲ ଏଏଚ ଅଂସାରିଙ୍କ ଏକ ସଂସ୍ମରଣ “ଇଟସ ଏ ଵଂଡ଼ରଫୁଲ ୱାଲଡ”ର ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି,”ମତେ ଲାଗୁଛି କି ମତେ ଲାଗୁଛି ଏଥିରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି। ପତ୍ରକାରଙ୍କ ସହ ଆମର ପୂର୍ଵରୁ ଯେଉଁ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହିଁ।ମୁଁ ପୂର୍ଵ ୭ ବର୍ଷରୁ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ରୁମର ଅଂଶ ରହିଛି”।ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି କଥାର ସଦର୍ଭକୁ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ। କାରଣ ଅଳ୍ପ ଦିନ ତଳେ ଭାରତର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରିଧିମାନ ସାହା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେକି ଜଣେ ପତ୍ରକାର ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଦେଵପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ସେହି ପ୍ରମୁଖ ପୂର୍ଵ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯିଏକିସାହାଙ୍କୁ ସାର୍ଵଜନିକ ଭାବରେ ସେହି ପତ୍ରକାରଙ୍କ ନାମ କହିବାକୁ କହିଥିଲେ। ପୂର୍ଵ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ପତ୍ରକାର ଓ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ମାନୁନାହାଁନ୍ତି। ସାହାଙ୍କ ବିବାଦ ପରେ ବିସିସିଆଇ ଯାଞ୍ଚର କଥା କହିଥିଲେ।

Google

ସେ କହିଛନ୍ତି,”କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଲୋକଙ୍କୁଦୋଷ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁନି କାରଣ ଆଜି ଖେଳାଳି ଯେଉଁ ଚର୍ଚା ମିଳିଛି ତାହା ଆମ ସମୟରେ ନଥିଲା। ଆମ ସମୟରେ ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡ଼ିଆ ଛଡା ଟେଲିଭିଜନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମିଡ଼ିଆ ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମ୍ୟାଚ ସହିତ ଖେଳକୁ କଭର କରୁଥିବା ସମାଚାର ଚ୍ୟାନେଲର ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ଅଧିକ”।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.