RCB ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବ ପ୍ରତିଭା! ଏହି ପ୍ଲେୟର ବାହାରିଲେ ଦଳରୁ!

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଆରସିବି ଟିମ ରଜତ ପାଟିଦରଙ୍କୁ ଟିମରେ ସାମିଲ କରିଛି। ସେ ଆଘାତ ଲବନିଥ ସିସୋଦିଆଙ୍କ ଜାଗା ନେବେ। ସିସୋଦିଆ ଆଘାତ କାରଣରୁ ପୁରା ସିଜନରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ ନାହିଁ ଯାହା ପାଇଁ ଆରସିବି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ଆରସିବି ରବିବାରକୁ ନିଜ ଅଧିକାରୀକ ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରଜତଙ୍କୁ ସାଇନ କରାଯାଇଛି। ଆରସିବି ଏହି ସିଜନରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟେ ବିଜୟ ଓ ଗୋଟେ ପରାଜୟ ହାସଲ କରିଛି।

Google

ରଜତ ପାଟିଦର ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ତରଫରୁ ଖେଳିଥାନ୍ତି। ସେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୧ ଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ୮୬୧ ରନ କରିଛନ୍ତି। ଟି-୨୦ କ୍ରିକେଟରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ସାତଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଅଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଆରସିବି ତରଫରୁ ୪ ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଆରସିବି ୨୦ ଲକ୍ଷରେ ସାଇନ କରିଛି।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ଆରସିବିର ପ୍ରଦର୍ଶନ:

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରସିବିର ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ପ୍ରଦର୍ଶନ ରହିଛି। ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ଆରସିବି ନିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ପଞ୍ଜାଵ କିଙ୍ଗସ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରି ଫାଫ ଡୁପ୍ଲେସିଙ୍କ ଟିମ ୨ ୱିକେଟ ହରାଇ ୨୦୫ ରନ କରିଥିଲା। ଏତେ ବଡ଼ ସ୍କୋର କରିମଧ୍ୟ ଟିମ ହାରିଯାଇଥିଲା। ପଞ୍ଜାଵ କିଙ୍ଗସ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରି ଏହି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଯାଇଥିଲା।

Google
ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଆରସିବି ଜିତିଥିଲା:

୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ଆରସିବି ନିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ କେକେଆର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଆରସିବି କେକେଆରକୁ ତିନୋଟି ୱିକେଟରେ ହରାଇଥିଲା। କେକେଆର ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଖାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲା ଓ ମାତ୍ର ୧୨୮ ରନରେ କରିଥିଲା। ୧୨୯ର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଆରସିବି ଟିମ ୭ ୱିକେଟ ହରାଇ ତିନୋଟି ବଲ ବାକିଥାଇ ଜିତିଥିଲା। ଏହିପରି ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ଆରସିବି ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛି ଗୋଟେ ଜିତିଛି ଓ ଗୋଟେ ମ୍ୟାଚ ହାରିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *