IND vs SA: ODI ସିରିଜର ଓପନିଙ୍ଗ କରିବେ ଯୁବ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ ଋତୁରାଜ ଗାଏକବାଡ଼! ଚୟନକର୍ତା ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ

ବ୍ୟୁରୋ ନ୍ୟୁଜ: ମୁଖ୍ୟ ଚୟନକର୍ତା ଚେତନ ଶର୍ମା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଚୟନହୋଇଥିବା ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଋତୁରାଜ ଗାୟକବାଡ଼ଙ୍କୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି। ଚେତନ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଭାରତୀୟ ଟିମକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିରୁଦ୍ଧରେ ୧୯, ୨୧ ଓ ୨୩ ଜାନୁଆରୀକୁ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପାର୍ଲ ଓ କେପଟାଉନରେ ଖେଳାଯିବ।

Google

ଚେତନ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅନୁଗାମି ଵାଲା ଟିମ ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକଦିବସିୟ ଟିମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତରେ କେ ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଟିମର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି ଓ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କୁ ଟିମର ଉପଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି। ଟିମ ଚୟନ ପରେ ଚେତନ ଶର୍ମା ପ୍ରେସ କନ୍ଫରେନ୍ସରେ କହିଛନ୍ତି,”ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁକି ଋତୁରାଜଙ୍କୁ ଠିକ ସମୟ ମୌକା ମିଳିଛି। ସେ ଟି-୨୦ ଟିମରେ ଥିଲେ ଓ ଏବେ ସେ ଏକଦିବସିୟ ଟିମରେ ଅଛନ୍ତି।ଚୟନକର୍ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଛିକି ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଟିମରେ ମଧ୍ୟ ଜାଗା ମିଳିବ ସେ ଦେଶ ପାଇଁ ସଫଳ ରହିବେ”।

ପୁନେର ଏହି ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଋତୁରାଜ ଗାୟକବାଡ଼ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ୬୩୫ ରନ ସହିତ ଶୀର୍ଷରେ ରଥିଲେ ଓ ନିଜ ଟିମ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସକୁ ଟ୍ରଫି ଜିତାଇପାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି,”ଆମେ ଋତୁରାଜଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଛୁ ଓ ଏବେ ଟିମ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ଦେଖିବାକୁ ହେବ କି ସେ ତାଙ୍କ କେବେ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ଖେଳାଇବେ,କେବେ ତାଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି”।

 

ଚେତନ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି,”ସେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଟି-୨୦ ଟିମରେ ଥିଲେ ଓ ଏବେ ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ପୁରସ୍କାର ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି”। ଆଇପିଏଲରେ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ସେ ବିଜୟ ହଜାରେ ଟ୍ରଫିରେ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୧୬୮ ରନର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପାରି ସହିତ ୬୦୩ରନ କରିଥିଲେ। ସେ ପୂର୍ଵ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଟି-୨୦ ଟିମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *