ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ ଅବସରକୁ ନେଇ ଶ୍ରୀସାନ୍ତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରଲ! କଲେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟ, ହେଲା ଭାଇରାଲ

ହରଭଜନ ସିଂହ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତଙ୍କର ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି। କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ବିରାଟ କୋହଲି,ରାହୁଲ ଦ୍ରାଭିଡଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ମହାନ କ୍ରିକେଟର ତାଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଶୁଭକାମନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କୁ ନେଇ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୦୮ରେ ହରଭଜନ ସିଂହ କଥାରେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ପ୍ରେସର ବୋଲର ଶ୍ରୀସାନ୍ତ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏବେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଦୁନିଆର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ସ୍ପିନର କହିଛନ୍ତି।

Google

ଶ୍ରୀସାନ୍ତ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଆପଣ କେବଳ ଭାରତର ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁନିଆର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବା ଓ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଖେଳିବା ଗର୍ବର ବିଷୟ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କର ମତେ ବୋଲିଙ୍ଗ ପୂର୍ବରୁ କୋଳାଗ୍ରତ କରିବା ଲକି ଅଟେ ଓ ସବୁବେଳେ ମନେରହିବ”। କଥା ୨୦୦୮ର ଅଟେ ଯେବେ ହରଭଜନ ସିଂହ ଓ ଶ୍ରୀସାନ୍ତଙ୍କ ଥାପଡ ଖେଳ ଜଗତରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା।

ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ:

ଅପ୍ରିଲ ୨୦୦୮ରେ ହରଭଜନ ଓ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ ସେହି ସମୟରେ ଚର୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ ଯେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ପରେ ହରଭଜନ ଶ୍ରୀସାନ୍ତଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଦେଇଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲେ।

Google

ଏହାକୁ ନେଇ ହରଭଜନଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ମ୍ୟାଚ ରେଫରି ତାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ପାଇ କେବଳ ଆଇପିଏଲ ସିଜନରୁ ବାହାର କରିଦେଇନଥିଲେ ଏହା ସହ ତାଙ୍କୁ ଦରମା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଶ୍ରୀସାନ୍ତ କହିଥିଲେକି ହରଭଜନ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିନଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *