ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ କରିବ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ଗ୍ରସ୍ତ, କିନ୍ତୁ ସିରିଜରୁ ବାହାରେ ରହିବେ ଏହି ଏହି ଧୁରନ୍ଧର ଖେଳାଳି!

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଭାରତୀୟ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟିମ ଏହି ବର୍ଷ ୨୬ ଓ ୨୮ ଜୁନକୁ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ମଲାହାଇଡ଼ରେ ଦୁଇଟି ଟି-୨୦ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି। କ୍ରିକେଟ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି କି ଏହି ବର୍ଷ ଯୁବରେ ଭାରତ ଦୁଇଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ଗ୍ରସ୍ତ କରିବ। ଭାରତ ଶେଷ ଥର ବର୍ଷ ୨୦୧୮ରେ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ଗ୍ରସ୍ତ କରିଥିଲା। ସେବେ ଭାରତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ ୨-୦ରେ ଜିତିଥିଲା।

Google

ଏହି ସିରିଜରେ କିନ୍ତୁ ଶୀର୍ଷ ଖେଳାଳି ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି,ରିଷଭ ପନ୍ତ,ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା,ଖେଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। କାରଣ ଭାରତକୁ ୧-୫ ଜୁଲାଇ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ଵ ବର୍ଷ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ବାକିଥିବା ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି।

କ୍ରିକେଟ ଆୟରଲାଣ୍ଡ ଟ୍ୱିଟ କରିଛି,”ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଦିନର ଏହି ସିରିଜ ହେବ। କାରଣ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଓ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ଭାରତ ଗ୍ରସ୍ତ କରିବାର ଅଛି। ଯେବେକି ଆମେ ବ୍ରିଷ୍ଟଲରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସହ ଖେଳିବୁ। ଆମେ ଆୟରଲାଣ୍ଡର ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ସିରିଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ”।

Google

ଭାରତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ଖେଳି ଆୟରଲାଣ୍ଡର ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଏହାପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ୧ ଜୁଲାଇରୁ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି। ଏହାପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ୭ ଜୁଲାଇରୁ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ଓ ଗୋଟେ ଏକଦିବସିୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *