କୋହଲିଙ୍କୁ ଘାରିଲା ପୁଷ୍ପାର କ୍ରେଜ! ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ କରିବାର ଆସିଲେ ନଜର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ!

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ପୁଷ୍ପାର ନିଶା ମଧ୍ୟ ଜାରିଅଛି। ଏହି କଥାକୁ ପ୍ରାୟ କେହି ଅସ୍ବୀକାର ପ୍ରାୟ କରିପାରିବେନି କି ଅନେକ କ୍ରିକେଟର ପୁଷ୍ପାର ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଡାଇଲଗ ଠୁ ନେଇ ଗୀତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଜିନିଷ ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି।

Google

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ଵ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବୋଧହୁଏ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଫ୍ୟାନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଷ୍ଟେପ କପି କରୁଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନ ଏପରି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଖେଳ କଥା କହିବା ତ ସେ କ୍ରିକେଟ ଜଗତ ମହାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲି ମୋହାଲିରେ ନଜର ୧୦୦ ତମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲେ। ସେ ଆଉଟ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ୪୫ ରନର ପାରି ଖେଳିଥିଲେ। କୋହଲିଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାରି ଖେଳିବାକୁ ମିଳିଲାନି କାରଣ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗୋଟେ ପାରି ଓ ୨୨୨ ରନରେ ହାରିଗଲା। କୋହଲିଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଳିଲାନି କିନ୍ତୁ ସେ ବୋଲରଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ାଉଥିଲେ ୱିକେଟ ନେବା ପାଇଁ।

 

କୋହଲି ବର୍ଷ ୨୦୧୧ ରେ ଟେଷ୍ଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଓ ସେବେଠୁ ସେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଔସତରେ ୮୦୦୭ ରନ କରିଛନ୍ତି। ସୀମିତ ଓଭର କଥା କହିବା ତ କୋହଲି ଭାରତ ତରଫରୁ ୩୫୭ ମ୍ୟାଚରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ODI ଓ ଟି-୨୦କୁ ମିଶାଇ ୧୫,୬୦୭ ରନ କରିଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାଚର କଥା କହିବା ତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନ ୧୦୮ ରନରେ ୪ ୱିକେଟରୁ ପ୍ରଥମ ପାରି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ୬ ୱିକେଟ ମାତ୍ର ୬୬ ରନରେ ଗଳି ପଡିଥିଲା। ପଥୁମ ନିଶଙ୍କା ୬୧ ରନ କରି ନଟଆଉଟ ରହିଥିଲେ। ୧୭୫ ରନର ନଟଆଉଟ ପାରି ଖେଳିଥିବା ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ୫ ଟି ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ସେ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପାରି ଖେଳିଥିଲେ।

ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ୧୭୪ ରନରେ ଅଲଆଉଟ କରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ଫଲୋଅନ ଦେଇଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ପାରିରେ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟିମ ମାତ୍ର ୬୦ ଓଭରରେ ଅଲଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ପାରିରେ ଆର ଅଶ୍ୱିନୀ ଓ ଜାଡେଜା ୪-୪ ୱିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିବାରେ ସଫଳ ରହିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *