IND VS AUS: ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କୁ କୋଚ୍ କରିବାର ସମୟ, ବିରାଟ-ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମୟ ସରିଯାଇଛି!

Cricket Rohit Sharma should be captain and Dhoni as coach Virat-Shastri's time gone fans on twitter

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଚାଲିଥିବା ODI ସିରିଜରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପରାଜୟ ପରେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କମାଣ୍ଡ ରୋହିତ ଶର୍ମା (ରୋହିତ ଶର୍ମା) ଏବଂ ଧୋନି (ଏମଏସ ଧୋନି) କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ ଦାବି ରହିଛି ।

IND VS AUS: Now is the time to make Rohit Sharma captain and Dhoni as coach, Virat-Shastri's time!
Google

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ODI ସିରିଜ୍ ହରାଇଲା । ରବିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ୫୧ ରନ୍‌ର ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ସହ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ହାତରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ କୋଚ୍ ସବୁଥର ପରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ପଦରୁ ବହିଷ୍କାର କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏଠାରେ କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଯୋଡି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ନେତୃତ୍ଵ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ଵ ହସ୍ତାନ୍ତର ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି – ଧୋନି ଏବଂ ରୋହିତଙ୍କୁ ନେତୃତ୍ଵ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ଵ ହସ୍ତାନ୍ତର କରନ୍ତୁ:

ସିଡନୀରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରାଜୟ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରଣନୀତିକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ହଟାଇବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି । ଏଥିସହ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ କିମ୍ବା ମେଣ୍ଟର କରାଯିବା ଉଚିତ । ନଚେତ୍ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଭାଗ୍ୟ ଆହୁରି ଖରାପ ହେବ ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ODI ସିରିଜରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି । ଗତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ODI ସିରିଜ୍ ଜିତିଥିଲା, ଯାହାର ହିରୋ ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି । ଏଥି ସହିତ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭଲ ଫର୍ମରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ODI ଏବଂ ଟି -୨୦ ସିରିଜରୁ ସେ ଦଳ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି ସେ ଫିଟ୍ ନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦଳରୁ ବାହାରେ ରଖାଯିବା ନେଇ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.