ଫେସବୁକରୁ ଆରମ୍ଭ କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟିଂ ତା’ପରେ କଲେ ବିବାହ । ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ

Cricket Sanju Samson wife Charulatha love story start from facebook know details

ଆଜିର ଯୁଗରେ, ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ଅନେକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ତିଆରି କରିଛି । ପୂର୍ବରୁ, ଫେସବୁକ୍ ଏମିତି ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଏହା କରିସାରିଛି । ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ହେଉଛି ଭାରତର କ୍ରିକେଟ୍ ତାରକା ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ । ଯାହାର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଫେସବୁକରେ ପଠାଯାଇଥିବା ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକୁୱେଷ୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଝିଅର ନାମ ହେଉଛି ଚାରୁଲତା ରମେଶ । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କିପରି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଏବଂ ଏହି ଘଟଣା କିପରି ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

Sanju Samson marraige love story
Google

ଚାରୁଲତା ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମର । ସେ ଆର୍ଯ୍ୟ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ସ୍କୁଲରୁ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ମାର୍ ଇୱାନିୟସ୍ କଲେଜରୁ ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ କରିଥିଲେ । ଏଠାରେ ସେ ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ କିମ୍ବା ଆପଣ କହିପାରନ୍ତି ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଆଖି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା । ସଞ୍ଜୁ ମଧ୍ୟ ଏହି କଲେଜରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ । ଚାରୁଲତା ମାନବ ସମ୍ବଳରେ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଚାରୁଲତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସଞ୍ଜୁ ତାଙ୍କୁ ଫେସବୁକରେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକୁୱେଷ୍ଟ ପଠାଇଲେ ଏବଂ ଏଠାରୁ ଉଭୟଙ୍କ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଉଭୟ ଫେସବୁକରେ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଫେସବୁକରେ ବନ୍ଧୁତା ଗଭୀର ହେଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଦୁଇଜଣ ଯାକ ୫ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ କରିଥିଲେ ।

ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ ପରେ ସଞ୍ଜୁ ଏବଂ ଚାରୁଲତା ୨୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ କୋଭାଲାମରେ ଏକ ଛୋଟ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହରେ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ୩୦ ଜଣ ଥିଲେ । ସଞ୍ଜୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଚାରୁଲତା ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ନାୟାର । ତେଣୁ ଉଭୟେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିବାହ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ରିସେପ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

Charulata And Sanju Samson
Google

ତାଙ୍କୁ କେରଳର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଜଣାଶୁଣା ଭାବରେ ଗଣାଯାଏ । ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଜଣେ ଭଲ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ଯିଏ ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟମ୍ପ ପଛରେ କୌଶଳରେ ସୁଦୃଢ ଅଟନ୍ତି । ସେ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିଦର୍ଭ ବିପକ୍ଷରେ କେରଳ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

କେରଳର ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଇଡ଼ଲ ମାନନ୍ତି । ସେ ୨୦୧୬ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଡେୟାରଡେଭିଲ୍ସ (ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ) ଦଳରେ ତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଫେରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦୁଇଟି ସିଜିନରେ ଦଳ ପାଇଁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ସଞ୍ଜୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୧୯ ରେ ୩୪୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ୩୭୫ ରନ୍ ସହ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ । ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଦାଇତ୍ୱ ମିଳିଛି ।

IPL 2021: Sanju Samson Feels Rajasthan Royals Have One Of The Best Teams In The Tournament
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *