ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ୍: ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ଲଢେଇ

Cricket Team India Practice and play Intra-squad matches before World Test Championship finals

ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ୍ (WTC Final) ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ କଠିନ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ବାକି ଅଛି । ଏଥିପାଇଁ ଖେଳାଳିମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ବିସିସିଆଇ କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଇଣ୍ଟ୍ରା-ସ୍କ୍ୱାଡ଼ (ନିଜ ନିଜ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ) ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

WTC Final: Indian team played an intra-squad (between their own players) match to prepare themselves
Google

କୌଣସି ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍ ବିନା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିମାନେ ପ୍ରଥମେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଆସିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନଥିଲା । ୧୮ ଜୁନ୍ ରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ର ଫାଇନାଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛି ।

ନେଟ୍ ରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ବିସିସିଆଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା, ରୀଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ବଲକୁ ଅଧିକ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲା । ସେମାନେ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ମାରାତ୍ମକ ବୋଲିଂ ସହିତ ଲଢେଇ କରିଥିଲେ । ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ହେଉଛନ୍ତି ବିଶ୍ୱର ମାରାତ୍ମକ ବୋଲର, ଯଦି ତାଙ୍କ ବଲ୍କୁ କିଏ ଠିକରେ ଖେଳି ରନ ବାହାର କରିପାରିଲା ତାହାଲେ ସେ ମ୍ୟାଚରେ ତିଷ୍ଟି ପାରିବ । ଏହି କଥା କୋହଲି ଏବଂ ରାହାଣେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି, ସେଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ବଲ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଖେଳିଥିଲେ ।

ପେସର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ଭଳି ବୋଲରମାନେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ବିସିସିଆଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଡବ୍ଲୁଟିଏସି ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ଭିଡିଓରେ ରୀଷଭ ପନ୍ତ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ ସଟ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *