ଭାରତକୁ ମିଳିଗଲା ଛୋଟ ଧୋନି, ମାରୁଛନ୍ତି ଧୋନିଙ୍କ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ସଟ୍, ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଭିଡ଼ିଓ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଖେଳିବା ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ । ଏଠାରେ ଖେଳକୁ ଧର୍ମ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି । ଦେଶରେ ବହୁତ କମ୍ ବୟସରେ ପିଲାମାନେ ବ୍ୟାଟ୍ କିମ୍ବା ବଲ୍ ଧରି ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି । କେତେକ ଏତେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାଦିନରେ ସେମାନେ ନିଜ ଖେଳ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ପିଲାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଏକ ଛୋଟ ଛୁଆର ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପରି ହେଲିକପ୍ଟର ଗୁଳି ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

The child played Dhoni's trademark shot, Aakash Chopra said - this little artist flies a helicopter
Google

ଭିଡିଓ ଆକାଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ପିଲାଟି କେବଳ ଧୋନିଙ୍କ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ସଟ୍ ନୁହେଁ, ବରଂ ସ୍ଲୋଗ୍ ସୁଇପ୍ ସହିତ କ୍ରିକେଟ୍ ବୁକ୍ ରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ପିଲାଟି ଯେଉଁ ସୁଟ୍ ଖେଳୁଛି, ତାହା କାହାକୁ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ । ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି ।

ଆକାଶ ଭିଡିଓ ସହିତ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆକାଶ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶଟରେ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଆକାଶ କହୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ସେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା, କିନ୍ତୁ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଉଛନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ପିଲାଟି ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଇବ ବୋଲି ଭାବି ବସିଛି । ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରର ଗାଡି ଉଡ଼ାଣ କରୁଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aakash Chopra (@cricketaakash)

ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ, ଆକାଶ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଶିଶୁର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଗତ ବର୍ଷ ପ୍ୟାରି ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ଝିଅର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଧୋନିଙ୍କ ପରି ହେଲିକପ୍ଟର ଗୁଳି ଖେଳୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ, ଆକାଶ ମଧ୍ୟ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ବିଷୟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଦାବି ଦୃଢ ଅଟେ । କାରଣ କିୱି ଦଳ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ୧୮ ରୁ ୨୨ ଜୁନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ଖେଳାଯିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *