କରୋନା ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କା ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେ ଦାନ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା । ଦେଖନ୍ତୁ…

Cricket Virat Kohli Anushka Sharma donated 2 crores for Covid 19 relief fund highly praised on social media

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଦେଶର କୋଭିଡ -୧୯ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠି ପାଇଁ ସାତ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି । ମିଳିତ ଭାବେ ବଡ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ କେଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁହେଁ ଏକ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

Corona: Virat-Anushka donated 2 crores, highly praised on social media
Google

ଦେଶରେ ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ମିଳିତ ଭାବେ ସେମାନେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦାନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ୍ ଟିମ୍ ଆରସିବିର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା କୋଭିଡ -୧୯ ବିରୋଧରେ ଲଢେ଼ଇରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ଭଲ କାମ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯାନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ସାତ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବା । ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ଏକ ସଂସ୍ଥା କେଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିଯାନ ସାତ ଦିନ ଚାଲିବ ଏବଂ ସଂଗ୍ରହ ହେବାକୁ ଥିବା ଅର୍ଥ ACT ଅନୁଦାନ ନାମକ ଏକ ଅନୁଷ୍ଠାନକୁ ଦିଆଯିବ ଯାହା ଅମ୍ଳଜାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ସୁବିଧା ଯୋଗାଇବାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହ ରାଜା, ତୁମେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ’ । ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆପଣ କେବଳ ଖେଳରେ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହୃଦୟ ସହିତ ରାଜା ହେବା ଉଚିତ୍’ । ନିତିନ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଥିବାରୁ ଗର୍ବିତ ।’

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ୨୯ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଆଇପିଏଲର ୧୪ ତମ ସିଜିନ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ, ଲିଗରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଅଧିକାଂଶ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *