ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ପାଉଛନ୍ତି ସର୍ବାଧିକ ଟଙ୍କା, ରୋନାଲଡୋ ଏବଂ ମେସିଙ୍କ ରୋଜଗାର କେତେ ଜଣାନ୍ତୁ, ହୋସ ଉଡିଯିବ

Cricket Virat Kohli is the highest paid Indian from an Instagram post know Ronaldo and Messi's earnings

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହଁନ୍ତି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଫୋଲୟର ଦେଖି ଏହା ଜାଣିହେବ । ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୧୩ କୋଟିରୁ ବି ଅଧିକ ଲୋକ ବିରାଟଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି । ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ । ଏହା ନିର୍ଧାରିତ ଉପକରଣ HopprHQ ର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ ୨୦୨୧ (ହପର୍ HD ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ ୨୦୨୧) ରେ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ।

Virat Kohli runs more than Lionel Messi and Cristiano Ronaldo on the field
Google

ଏହି ତାଲିକା ଅନୁଯାୟୀ ବିରାଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରାୟୋଜିତ ପୋଷ୍ଟରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧.୩୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଥିଲେ । ଅର୍ଥାତ୍ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରୁ ତାଙ୍କର ଆୟ ତିନି ଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏହି ଧନୀ ତାଲିକାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୨୦ ରେ ବିରାଟ ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ । ସେ ୧୯ ତମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

ପର୍ତ୍ତୁଗାଲର ଷ୍ଟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକର କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରାୟୋଜିତ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୧.୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରୋନାଲଡୋଙ୍କର ୩୦ କୋଟି ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାରେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 20 କୋଟି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବା ରୋନାଲଡୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ । ଅଧିକାଂଶ ଅନୁଗାମୀ ତାଲିକାରେ WWE ତାରକା ଡୱେନ ଜନସନ (Rock) ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ୨୪ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି ।

Lionel Messi Cristiano Ronaldo Net Worth Back To Back
Google

୨ ବର୍ଷରେ ରୋନାଲଡୋଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ରୋଜଗାର ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଛି

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୯ ରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ ମଧ୍ୟରେ ରୋନାଲଡୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସର୍ବାଧିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରାପ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଥିଲେ । ପ୍ରାୟୋଜିତ ପୋଷ୍ଟରୁ ସେ ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ । ସେ ପ୍ରାୟ ୫୦.୩ ନିୟୁତ ଡଲାର ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ ଜୁଭେଣ୍ଟସ ଦେଇଥିବା ୩୩ ମିଲିୟନ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ଥିଲା । ୨୦୧୯ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରୁ ରୋନାଲଡୋ ପ୍ରାୟ ୬.୭୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ । ଅର୍ଥାତ୍ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରୁ ତାଙ୍କର ଆୟ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଛି ।

ମେସି, ନେମାର ବିରାଟଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି

ଯଦି ଆମେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ବିରାଟ କୋହଲି ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ରୋନାଲଡୋ, ଲିଓନେଲ ମେସି ଏବଂ ବ୍ରାଜିଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ନେମାରଙ୍କ ପଛରେ ଅଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରାୟୋଜିତ ପୋଷ୍ଟରୁ ମେସି ୮.୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି । ନେମାର ଏକ ପୋଷ୍ଟରୁ ୬.୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି । ବିରାଟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦୦ ଜଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ୨୭ ତମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ତିନି କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି ।

Virat Kohli only cricketer in top 10 highest-earning athletes on Instagram
Google

କେବଳ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ ରିଚଲିଷ୍ଟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ

୩୯୫ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ବିରାଟ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର । ଏହି ତାଲିକାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ, ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ଏବଂ ଡେଲ୍ ଷ୍ଟେନ୍ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ 2021 ର ଟପ୍ -୧୦ ରେ ୮ ଜଣ ଆମେରିକାରୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ୟୁରୋପ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଜଣେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *