ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ପ୍ରେମ ପତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

Cricket Virat Kohli remembered his first love love letter went viral on social media

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜିକାଲି ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି । କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ । ଏହା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅଗଷ୍ଟ ୪ ରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ଭ୍ରମଣରେ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଝିଅ ଭାମିକା ମଧ୍ୟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି । ପରିବାର ସହିତ ରହିବା ସତ୍ତ୍ୱେ କୋହଲିଙ୍କ ପୁରୁଣା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଖାଦେଇଛି । କୋହଲି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେମ ପତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି ।

Virat Kohli remembered his first love, love letter went viral on social media
Google

ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ବିଷୟରେ କେତେ ସଚେତନ ତାହା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଜାଣନ୍ତି । କୋହଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଭଲ କ୍ରିକେଟର ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବଳିଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୁପର ସକ୍ରିୟ ରହିବାକୁ କୋହଲି ସବୁଜ-ପନିପରିବା ଏବଂ ପ୍ରୋଟିନ୍ ଡାଏଟ୍ ନିଅନ୍ତି । କୋହଲି ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆମିଷ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ । ନିଜକୁ ଅଧିକ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଆଳୁକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ କୋହଲି ଆଳୁକୁ ବହୁତ ହରାଉଛନ୍ତି । ଆଳୁ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଚିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଖୋଲା ପ୍ରେମ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

କୋହଲି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ଏକ ଚିଠି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚିଠିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ପ୍ରିୟ ଆଳୁ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଏହି ଚିଠି ଲେଖୁଛି କାରଣ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିଛି ଯେ ମୋର ପ୍ରେମ ତୁମ ପାଇଁ ସତ୍ୟ ଅଟେ । ମୋର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ମୋର ମନେ ଅଛି । ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ତୁମର ଆଲୁ ପାରଠା ଭିତର ଦେଖିଲି । ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଜଣେ ଖୁଚୁରା ଦୋକାନରୁ ଆଣିଥିଲି । ମୋର ଆଜି ବି ମନେ ଅଛି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଥିଏଟରରେ ତୁମକୁ ଭେଟିଥିଲି ଏବଂ ତୁମକୁ ହାତରେ ଧରିଥିଲି ଏବଂ ତୁମେ ସୁନ୍ଦର ଲାଲ୍ କେଚପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲ ।

Virat Kohli wrote a letter to aloo says my love for you is true
Google

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବର୍ତ୍ତମାନ, ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିଛି ଯେ ଆଳୁ ବିନା ଆଳୁ ଗୋବିଙ୍କ ପରି ଜୀବନ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ତୁମ ସହିତ ମଟର ଥିଲା । ତୁମେ ଆସିବା ଦିନଠାରୁ ଜିରା ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଜୀବନ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଛି । ମୁଁ ଆଳୁ ସହିତ ଆମର ମସଲାଯୁକ୍ତ ସମୟକୁ ମନେ ପକାଉଛି । ଏହି ଚିଠିର ଶେଷରେ ବିରାଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ… “କାହାଣୀ ଆଗକୁ ଏମିତି ଚାଲିବ… କାରଣ ପ୍ରେମର ଶେଷ ନାହିଁ ।”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *