ସେହୱାଗ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଦେଲେ ମହାନ ସେବା, ଦେଉଛିନ୍ତି ମାଗଣାରେ ଖାଦ୍ୟ । ଶିଖର ଧାୱନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପାଇଁ କଲେ ସାହାଯ୍ୟ ।

Cricket Virender Sehwag and Shikhar Dhawan help Corona infected people know details

ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗଙ୍କର ଏକ ସଂସ୍ଥା “ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ଫାଉଣ୍ଡେସନ” ଏବେ କୋଭିଡ -19 ସଂକ୍ରମିତ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣା ଘରୋଇ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି । ସେହୱାଗ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦାନ ମାଗିଥିଲେ । ଏହି ମହତ କାମ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସଂଗଠନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଶିଖର ଧାୱନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ମହାମାରୀ ସହିତ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସି ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଧାୱନ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଆମେ କରୋନାକୁ ହରେଇବା ଆଉ ପୁଣି ଠିଆ ହେବା ।

Sehwag and Shikhar Dhawan
Google

ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧରେ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଆରିଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ରାଟ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ସଂଗଠନ ଏହି ମହାମାରୀର ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି । ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଗତ ମାସରେ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି ।

ଏହି ଅନୁଷ୍ଠାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଛି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆରରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମାଗଣା ଘରୋଇ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଦିଲ୍ଲୀ କିମ୍ବା ଏନସିଆରରେ କୌଣସି ପରିବାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କୋଭିଡ -19 ସଂକ୍ରମିତ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଘରେ ତିଆରି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଉଚିତ, ତେବେ ସେମାନେ ଜଣେଇପାରିବେ । ସେହୱାଗଙ୍କ ସଂଗଠନକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି ।

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବା ସେହୱାଗ ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସଂଗଠନ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦାନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ଶିଖର ଧାୱନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ମହାମାରୀ ସହିତ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସି ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଧାୱନ ପୋଲିସକୁ ଅମ୍ଳଜାନ କନସେଣ୍ଟରେଟର ଦାନ କରି କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ମୋର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ଭାରତୀୟ ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନ (ଶିଖର ଧାୱନ) ମଧ୍ୟ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର ଏବଂ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଏନଜିଓକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରିଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଲୋକ ତଥା ସମାଜ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ । ଏହି ମହାମାରୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭାରତ ପୁଣି ଠିଆ ହୋଇ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ।

ସେହୱାଗଙ୍କ ପରି ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏକାଠି ହୋଇ ଦୁଇ କୋଟି ସମେତ ୧୧ କୋଟି ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରୀଷଭ ପନ୍ତ, ପାଣ୍ଡିଆ ଦୁଇ ଭାଇ ଏବଂ ହନୁମା ବିହାରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *