WTC Final: ଫ୍ୟାନ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ କଲେ ଅନୁରୋଧ, ‘ଦୟାକରି ୱିଲିୟମ୍ସନଙ୍କୁ ପାଭିଲିୟନକୁ ପଠାନ୍ତୁ’, ସୋନୁ ସୁଦ କରିଦେଲେ ‘କ୍ଲିନ ବୋଲ୍ଡ’

Cricket WTC Fina fan asks to Sonu Sood 'Please send Williamson to the pavilion' Sonu Sood did with his answer

ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ ଦଳ ଟେଷ୍ଟର ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ ହେବେ, ଆଜି ଜଣା ପଡ଼ିଯିବ । ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଦଳ ବି ହୋଇପାରେ ଚାମ୍ପିୟନ । ଡବ୍ଲୁଟିଏସି ଫାଇନାଲ୍ର ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲରମାନେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ମ୍ୟାଚକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୦୧ ରନ୍ ସ୍କୋରରୁ ଖେଳି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଦଳ ୨୪୯ ରନ୍ ପାଇଁ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ କିୱି ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବାରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ହଇରାଣ ହୋଇଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ୱିକେଟ୍ ପଡି ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ଅନ୍ୟ ପଟରେ କ୍ରିଜରେ ଜମି ରହିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

WTC Final: Fan asks Sonu Sood to bring back Kane Williamson
Google

ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ସ୍କୋରକୁ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ କରିଦେବେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କିପରି ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆଉଟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଫ୍ୟାନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଦୟାକରି ସୋନୁ ସୁଦ ସାର୍ ‘ଦୟାକରି ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ଙ୍କୁ ପାଭିଲିୟନକୁ ପଠାନ୍ତୁ’ । ସୋନୁ ସର୍ବଦା ଟ୍ୱିଟରରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇଥାନ୍ତି । ବିଶେଷକରି କରୋନା ଯୁଗରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏଥର ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ୱିଲିୟମସନ ୪୯ ରନରେ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ହିନ୍ଦୀରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ।

ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ:

ସୋନୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଦଳରେ ଏପରି ବଡ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜେ ପଠେଇଦେବେ । ‘ଦେଖିଲ ଗଲା ନା’ । ବାସ୍ତବରେ, ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଏକ ବଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଲିପରେ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଚମତ୍କାର କ୍ୟାଚ୍ ନେଇଥିଲେ । ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ତାଙ୍କର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକକୁ ଗୋଟିଏ ରନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ୪୯ ରନ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୭୭ ବଲ ଖେଳି ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ।

Kane Williamson digs in as New Zealand and India take edgy WTC final to last day | World Test Championship
Google

ତାଙ୍କ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଇନିଂସ ଶୀଘ୍ର ପାଟଣା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଚାରିଟି ଏବଂ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଭାରତ ପାଇଁ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବରେ ଭାରତ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୬୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ରୋହିତ ଶର୍ମା (୩୦) ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲ (୮) ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପରେ ଭାରତ ୩୨ ରନ୍ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି । ରିଜର୍ଭ ଦିବସରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ଭାରତୀୟ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି । କୋହଲି ଏବଂ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରିଜରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *