ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ ଫାଇନାଲ୍: ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବିରାଟ କୋହଲି, ଏହି ଖେଳାଳି ଏବେ ବିପଦରେ?

Cricket WTC Final Virat Kohli wants to give Mohammad Siraj a chance vs New Zealand

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ (WTC Final) ର ଫାଇନାଲ ଆଉ ୮ ଦିନ ବାକି ଅଛି । ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଉଭୟ ଦଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖେଳାଳିମାନେ ୩-୪ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ସମଗ୍ର ଦଳ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ।

WTC final
Google

ତେବେ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାମ୍ପରୁ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଯେକୌଣସି ଭାବେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ସହିତ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିରାଜଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଏବଂ ଏବେ ଦଳର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ସ୍ପେଲ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ ଇନିଂସରେ ପାଞ୍ଚଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ପୁରୁଣା ବଲରୁ ସିରାଜ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ପାଆନ୍ତି, ସେଠି ପାଇଁ କଥା ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯାଉଛି ।

WTC Final: Virat Kohli wants to give Mohammad Siraj a chance, whose place is in danger?
Google

ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ କାହା ବଦଳରେ ଖେଳିବେ?

ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ? କାହା ବଦଳରେ ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ଯିବ? ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ ପାଇଁ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି । ୨୦୧୯ ରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଯାତ୍ରା ପରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହି ତିନି ବୋଲର ଏକାଠି ଖେଳିବା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇପାରେ ।

ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଭାରତ ପାଇଁ ୧୦୧ ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ ବୋଲିଂ ସହିତ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କ ଗତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ସାଉଥମ୍ପଟନ୍ ପିଚ୍ ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଉଭୟ ଜାଡେଜା ଏବଂ ଅଶ୍ୱିନ୍ଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବ କାରଣ ସ୍ପିନରମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ଏହା ସହିତ ଜାଡେଜାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଫର୍ମ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଚାଲିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲରେ କାହା ସ୍ଥାନରେ ଖେଳିବେ?

Ishant Sharma
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *