ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରି ଫସିଗଲେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲେ ଟ୍ରଲ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା

Cricket Yuzvendra Chahal donated 95 thousand rupees for Covid 19 relief people react on social media again 2 lakhs

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବଡ କ୍ରିକେଟର ହେତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରୁଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ହେତୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ କରୋନା ସହିତ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 4 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ଆସୁଛି ।

Yuzvendra Chahal Donated 95 Thousand Rupees, People Spoke On Social Media - Big Earning And So Much Donation
Google

ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିରୋଧରେ ଲଢେଇରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଗକୁ ଆସି ଟଙ୍କା ଜମା କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ୧୧ କୋଟିକୁ ବଢ଼ାଇ ଥିଲେ । ଦାନ କରିବାକୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଭାରତର ଷ୍ଟାର ବୋଲର ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସି ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ ।

ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା କେଟୋରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଏକ ଅଭିଯାନ ଚଳାଇଥିଲେ ଯାହା ACT ଅନୁଦାନକୁ ଦିଆଯିବ । ACT ଅନୁଦାନ ଅମ୍ଳଜାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ସୁବିଧା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଚାହଲ ମଧ୍ୟ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବଡ କ୍ରିକେଟର ହେତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରୁଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ:

ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପାଣ୍ଠିକୁ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିବା ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ଚାହଲଙ୍କ ଦାନ ରାଶି ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

Yuzvendra Chahal Donated 95 Thousand Rupees, People Spoke On Social Media - Big Earning And So Much Donation
Google

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି କି? ସାରାଂଶ ନାମକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେତେ ଦାନ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋଟ ରୋଜଗାରରୁ କେତେ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜେ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।’ ଯୁବରାଜ ଆସ୍ଥାନା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାନ କରୁଛନ୍ତି’ ।

yuzvendra chahal
Google
ପୁଣି ଚାହଲ ୨ ଲକ୍ଷ ଦାନ କରିଛନ୍ତି:

ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହକାରୀ ୪ ଲକ୍ଷ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲେ, ଯାହାର ଅଧା ୨ ଲକ୍ଷ ଚହଲ ଦାନ କରିଥିଲେ । ସେ ଆଉଥରେ କରୋନା ପାଇଁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି,  ୧ ଲକ୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଦୁଇଟା କିସ୍ତିରେ ମୋଟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଫଣ୍ଡିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ କେଟୋ ଦ୍ଵାରା ଏହିପରି ଏକ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ପୁଣି ଆଗକୁ ଆସି ରୋଗୀର କୋଭିଡ ଲଢେଇରେ ସହାୟତା କରିବାକୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସମାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଉଠାଯାଇଥିବା ଏକ ଉଦ୍ୟମରେ ଚାହଲ ନିକଟରେ ୯୫,୦୦୦ ରାଶି ଦାନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଏହାର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ୧୧ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ।

ସାତ ଦିନିଆ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କା ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖାଯାଇଛି । ଏବେ ବିରାଟ କୋହଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି । ଏହି ମାରାତ୍ମକ ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ହେତୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ କରୋନା ସହିତ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

Yuzvendra Chahal donates INR 2 lakh to a COVID patient in Bangalore
Google

ସମାନ ସୂଚନା ଦେଇ କୋହଲି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଥରେ ନୁହେଁ, ଦୁଇଥର ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବାରୁ ଆମେ କେତେ ମାତ୍ରାରେ ଅନୁଭବ କରୁଛୁ ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ କମ ହୋଇଯାଏ । ଦାନ, ଅଂଶୀଦାର, ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁଁ ଏକ ବଡ଼ ଧନ୍ୟବାଦ କହିବାକୁ ଚାହେଁ । ଆମେ #InThisTogether ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଏକାଠି ଦୂର କରିବୁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *