ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ୪ ମାସ ପରେ ଉଠାଇଲେ ବ୍ୟାଟ,ଆରମ୍ଭ କଲେ ୨୦୨୧ର ପ୍ରସ୍ତୁତି। ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଫୋଟ।

ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱଧୀନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ତଥା CSKର ଖେଳାଳୀମାନେ ଆଇପିଏଲର ଆଗାମୀ ଚରଣ ପାଇଁ ନେଟ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସର ଅଧିକାରୀକ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦଳର ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କର ଛବି ବୁଧବାର(୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ)ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେୟାର କରିବାର ନଜର ଆସିଛି। ଏଥିରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଛଡା ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ,ଋତୁରାଜ ଗାୟକୱାର୍ଡ ଓ ଏନ ଜଗଦୀଶନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

Google

ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କର ନିୟମଗୁଡିକ ଅନୁସାରେ କ୍ୱାରନଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା ଇ ଆରଟି-ପିସିଆର ଯାଞ୍ଚରେ ନେଗେଟିଭ ଆସିବା ପରେ ସେମାନେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଦଳର ସୋମବାରକୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସିବିରରେ ଚମତ୍କାରି ଅଧିନାୟକ ଧୋନୀଙ୍କ ଛଡା ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଋତୁରାଜ ଗାୟକୱାର୍ଡ ଓ କିଛି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀମାନେ ନେଟରେ ଅଭ୍ୟାସ କଲେ। ଏବେ ଏବେ ହୋଇଥିବା ଖେଳାଳୀଙ୍କ ନିଲାମୀରେ ଦଳ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ତାମିଲନାଡୁର ଏନ ଜଗଦିଶନ,ଆର ସାଇ କିଶୋର ଓ ସି ହରି ମିଶାନ୍ତ ଧୋନୀ ଓ ରାୟୁଡୁଙ୍କ ସହିତ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସିବିରରେ ନୂଆ ବୋଲର ହରିଶଙ୍କର ରେଡ୍ଡୀ ବି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ଦଳର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରି ଅଧିକାରୀ କାଶୀ ବିଶ୍ଵନାଥ କହିଲେ,”ସିଏସକେ ଖେଳାଳୀମାନେ ନିଜ କ୍ୱାରେନଟାଇନ ପୂରା କରିବା ପରେ କାଲି ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।ଧିରେ ଧିରେ କିଛି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ମଧ୍ୟ କ୍ୱାରେନଟାଇନ ଅବଧିକୁ ପୂରା କରି ଦଳ ସହ ଯୋଡି ହେବେ।”ସେ କହିଲେ କି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲେଗ ସ୍ପିନର କର୍ଣ୍ଣ ଶର୍ମା ଓ ଭଗତ ବର୍ମା ମଧ୍ୟ ଟିମ ସହିତ ଯୋଡି ହେବେ। ଧୋନୀ ବୁଧବାରକୁ ଏଠାରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଇପିଏଲର ଆରମ୍ଭ ୯ ଏପ୍ରିଲକୁ ହେବ। ଯେବେକି ଚେନ୍ନାଇର ଦଳ ନିଜ ଦଳର ମ୍ୟାଚ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୧୦ ଏପ୍ରିଲକୁ ହେବ।

Google

ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ହେବ ଯେବେ ଧୋନୀ ଆଇପିଏଲ ପରେ କୌଣସି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଦେଖାଯିବେ। ଗତ ଆଇପିଏଲ ୟୁଏଇରେ ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ସିଏସକେ ଗତ ବର୍ଷ ଚେନ୍ନାଇରେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ରଖିଥିଲା। ତାର ଦୁଇ ଖେଳାଳୀ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ କୋରନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଗତ ସଂସ୍କରଣରେ ଦଳର ଦୁଇ ସିନିୟର ଖେଳାଳୀ ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ହରଭଜନ ସିଂହ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଅଂଶ ହୋଇନଥିଲେ। ଦଳ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ହିଁ ରହିଥିଲା। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଚେନ୍ନାଇ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଁଞ୍ଚିନଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.