ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଏମଏସ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହାରିଲୁ, ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂରେ କଣ କମି ଅଛି ।

CSK vs DC: MS Dhoni says why we lost CSK not doing well both in batting and bowling, ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଏମଏସ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହାରିଲୁ, ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂରେ କଣ କମି ଅଛି, Chennai Super Kings, CSK, IPL 2020, Ms Dhoni, Delhi Capitals, Cricket, Nitidina

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଠାରୁ ଚେନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ୪୪ ରନ ପରାଜୟ ପରେ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ୟୁନିଟରେ ଟିକେ ବାଷ୍ପର ଅଭାବ ଥିବାବେଳେ ସ୍ପିନରମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାର୍ଟିକୁ ଆସି ନାହିଁନ୍ତି ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂ ୟୁନିଟର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି । ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଓପନରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଏହା CSK ର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ପରାଜୟ ।

IPL 2020, CSK vs DC: 'Players need to step up,' MS Dhoni points two areas  where Chennai Super Kings need to improve - cricket
Google

“ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଖେଳ ଥିଲା । କାକର ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ୱିକେଟ୍ ମନ୍ଥର ହୋଇଗଲା । ବ୍ୟାଟିଂରେ ଆମକୁ ଟିକେ ବାଷ୍ପ ଅଭାବ ରହିଛି ଏବଂ ଏହା କଷ୍ଟଦାୟକ । ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଧୀର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ଏବଂ ଚାପ ବଢିବା ପରେ ରନ୍ ହାର ମଧ୍ୟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି, ଆମେ ଏହାକୁ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ । “ମିଶ୍ରଣକୁ ଦେଖି ଆମକୁ ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଚିତ୍ର ସହିତ ଫେରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ବୋଧହୁଏ, ରାଇଡୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖେଳକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦଳର ସନ୍ତୁଳନ ଭଲ ହୋଇଯିବ । ”

ଧୋନି ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଉପରେ CSK ର ପାଞ୍ଚ ୱିକେଟ୍ ବିଜୟରେ ଚମତ୍କାର ୪୮ ବଲ୍ ୭୧ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ସିଏସକେ ଅଧିନାୟକ ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଇଡୁ ସେମାନଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖେଳରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ବହୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସନ୍ତୁଳନ ଯୋଗାଇବ ।

“ଏହା ଆମକୁ ଅତିରିକ୍ତ ବୋଲରଙ୍କ ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରୁମ ଦେବ । ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ଆମେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବା । ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆବଶ୍ୟକ, ତେଣୁ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାରିବେ । ”

Indian Premier League 2020, CSK vs DC | Chennai ponders over Dhoni's  batting order, Delhi frets on Ashwin's shoulder niggle - The Hindu
Google

“ଆମର ଲେନ୍ଥ, ଲାଇନ ଏବଂ ଗତି ସହିତ ଆମକୁ ବୋଲିଂର ଉନ୍ନତ ହେବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ସ୍ପିନରମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାର୍ଟିକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି । ଆମେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରୁଛୁ, କିନ୍ତୁ ବାଉଣ୍ଡରୀ ଆମେ ବାରମ୍ବାର ଅଧିକ ଦେଉଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

କିଛି ଫିଲ୍ଡିଂ ଲାପ୍ସକୁ ବାରଣ କରି ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ତାଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହର ଲାଭ ଦେବି, ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଧରିବା କଷ୍ଟକର । ଆପଣ ବଲ୍କୁ ମିସ୍ ଜଜ୍ କରନ୍ତି, ପ୍ରକୃତରେ ନିଜକୁ କିପରି ଗତି କରିବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କୁ ପଚାରିବି କାରଣ ସେଠାରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଡ୍ରପ୍ କ୍ୟାଚ୍ ଅଛି । ଖେଳାଳିମାନେ ଏହିପରି ଆଲୋକ ତଳେ ଖେଳିବାକୁ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି, ବୋଧହୁଏ ଟ୍ରାଜେକ୍ଟୋରୀ ବାଟରେ ଆସେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ଏହା କହିଛ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଡ୍ରପ୍ କ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବାହାନା ହୋଇପାରେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ”

CSK vs DC Dream11 Predictions, IPL 2020, Chennai Super Kings vs Delhi  Capitals: Playing XI, Fantasy Tips
Google

“ଦଳ ବୈଠକରେ ଆମେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ ଯେ ଆମେ ବ୍ୟାଟିଂ ସ୍ଥିତିକୁ ଶୀଘ୍ର ଆକଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଖେଳିବା । ଓପନର ମାନେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ତାହା ଆମକୁ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଶେଷ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା । ଦଳରେ କେଜି (କାଗିସୋ ରାବାଡା) ଏବଂ ନର୍ଥଜେ ରହିଥିବାରୁ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ । ଏକ ଦଳ ଭାବରେ ଏକାଠି ରହିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଆମେ ପରସ୍ପରର ସଫଳତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.