୧ ଜୁନରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ପେସର ଦୀପକ ଚାହର! ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

ଭାରତୀୟ ପେସର ଦୀପକ ଚାହର ଜଲ୍ଦି ହିଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ୧ ଜୁନକୁ ଜୟା ଭରଦ୍ବାଜଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବିବାହର କାର୍ଡ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଦୀପକ ପୂର୍ଵ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ସମୟରେ ଜୟାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ। ଜୟା ଦିଲ୍ଲୀର ରହିବା ଅଟନ୍ତି ଓ କର୍ପୋରେଟ ଫର୍ମରେ କାମ କରିଥାନ୍ତି।

Google

ଦୀପକ ଚାହରଙ୍କ ବାପା ଲୋକେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି କି ଦୀପକ ଅନେକ ସମୟରୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜୟାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଏପରି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଦୀପକ ଚାହରଙ୍କୁ ସିଏସକେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ମେଗା ଅକ୍ସନରେ ୧୪ କୋଟିରେ କିଣିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଆଘାତ କାରଣରୁ ଏହି ସିଜନ ଖେଳିପାରିଲେ ନାହିଁ।

ଚାହରଙ୍କୁ ଏହି ପୁରା ଆଇପିଏଲ ସିଜନରୁ ବାହାର କରାଗଲା କାରଣ ପିଠିର ଆଘାତ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ଏକାଡେମୀ ଏନସିଏ ଯିବାକୁ ପଡିଲା। ଏବେ ଚାହାରଙ୍କ ବିବାହର କାର୍ଡ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଦୀପକ ମଧ୍ୟ ଜୟାଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନେକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଅଳ୍ପଦିନ ତଳେ ଏକ ମାଗାଯିନରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କର ଫଟୋ ଛପାଯାଇଥିଲା।

https://twitter.com/deepak_chahar9/status/1477254516315729930?t=SxD0z79bPAsHWVkQiw0eLQ&s=19 BC

ପିଠି ଆଘାତ କାରଣରୁ ସେ ଆଗାମୀ ଦୁଇ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୀପକ କହିଥିଲେକି ସେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ସହ ଫେରିବେ। ଏହି ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବରରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଜଲ୍ଦି ଠିକ ହେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ଟିମରେ ଚୟନ ହେବାପାଇଁ ଓ ଖେଳିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁ ଫିଟନେସ ଟେଷ୍ଟ ପାସ କରିବାକୁ ହେବ।

ଆଗ୍ରାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଚାହାର ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ପାଇଁ ୨୯ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ଭାରତ ପାଇଁ ୨୦ ଟି-୨୦ ଇଣ୍ଟରନେସନାଲ ଓ ୭ ଏକଦିବସିୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକଦିବସିୟରେ ୧୦ ଓ ଟି-୨୦ରେ ୨୬ ୱିକେଟ ଅଛି। ଆଇପିଏଲରେ ଦୀପକ ୬୩ ମ୍ୟାଚରେ ୨୯.୧୯ ଔସତରେ ୫୯ ୱିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି।

Google

ସେ ସୁନ୍ଦର ବୋଲିଂ କରିଥାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଖେଳ ଶୈଳୀ ଜବରଦସ୍ତ ଅଟେ। ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ବଲ ସ୍ୱିଙ୍ଗ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖନ୍ତି। ସେ ୨୦୨୨ IPL ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ମେଗା ଅକ୍ସନରେ ହେଲେ ସେ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିନଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *