ଧୋନିଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଧୋନିଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା ।

ଧୋନିଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଧୋନିଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଏକ ବଡ ଉପଡେଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, Dhoni Retirement, Ms Dhoni, IPL 2020, Cricket News, Indian Cricket, India, Mahi, Nitidina, Covid-19, Lockdown, BCCI

ଧୋନି ଅବସର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁନାହାଁନ୍ତି, ’ଧୋନିଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର MSD ର ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଦ୍ୟତନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ମିହିର ଦିୱାକର ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଅବସର ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ ଛାଡିବା ପରଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳି ନ ଥିବା ପୂର୍ବତନ ଭାରତ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ସମ୍ପର୍କରେ ଧୋନିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଅନିଶ୍ଚିତ ମନେ ହେଉଥିଲା ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଦିୱାକର ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନିଙ୍କର ଅବସର ସମୟ ଆସିନି । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଅଧିନାୟକ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ CSK ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିରରେ କୋଭିଡ -୧୯ ମହାମାରୀ ହେତୁ ସମାପ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ ।

MS Dhoni to get into CSK mode from March 1 | Cricket News - Times ...
Google

ଦିୱାକର ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି, “ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ତାଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁନାହୁଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସେ ଅବସର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁନାହାଁନ୍ତି ।” ସେ ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବାକୁ ବହୁତ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ଯଦି ତୁମର ମନେ ଅଛି ଯେ ସବୁକିଛି ବନ୍ଦ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ଥିଲେ । ”

ଆଇପିଏଲ୍ ପ୍ରକୃତରେ ହେବ କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ବିସିସିଆଇ ସବୁକିଛି କଲାବେଳେ ଧୋନିଙ୍କୁ ଖେଳିବାରେ ଦେଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ । ଦିୱାକର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଧୋନି, ଯିଏକି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ ଫାର୍ମହାଉସରେ ବିତାଉଛନ୍ତି, ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଫିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ଦିୱାକର କହିଛନ୍ତି, “ସେ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ନିଜର ଫିଟନେସ୍ ରେଜିମେନ୍ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକଡାଉନ୍ ହଟାଇବା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ପରିସ୍ଥିତି କେତେ ଶୀଘ୍ର ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିଛି ତାହା ଉପରେ ସବୁକିଛି ନିର୍ଭର କରେ ।”

5 Times MS Dhoni Put His Country Before Everything
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *