ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମକୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା, ଧୋନିଙ୍କ ଟିମରେ ପଶିଲା କରୋନା ।

ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମକୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା, ଧୋନିଙ୍କ ଟିମରେ ପଶିଲା କରୋନା ।, Dhoni Team SCK players and support staff tested corona positive for covid-19, IPL 2020, IPL, Cricket India, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Cricket

ଆଇପିଏଲରେ ପଶିଲା କରୋନା । ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କ ଟିମକୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା, ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ସମେତ ଏକାଧିକ ସଦସ୍ୟ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।
ଆଇପିଏଲର ୧୩ଶ ସଂସ୍କରଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପୂର୍ବରୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସକୁ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଟିମର ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍ ବୋଲର ଏବଂ କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

CSK members Covid 19 positive: CSK pacer, 12 members of support staff, test positive for COVID-19: Report | Cricket News
Google

ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଦୁବାଇରେ ପଂହଁଚିଲା ପରେ ଅନେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଆଉ ସପ୍ତାହକ ତା’ର କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ୍ ଅବଧିକୁ ବଢ଼ାଇବ । ବିସିସିଆଇ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସ୍ ଟିମ୍ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ପାଳନ କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଟିମ୍ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ କିପରି ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଲା, ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇ ଦେଇଛି ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗର ମୋଟ ୧୦ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କରୋନା ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ରହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ଅଗଷ୍ଟ ୨୧ ତାରିଖରେ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଟିମ୍ ୬ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନରେ ରହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଆଉ ସପ୍ତାହେ ପାଇଁ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ କେଉଁ ଖେଳାଳି, ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି, ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ ।

Chennai Super Kings, Dhoni
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *