ମଦ ପିଇକି ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ପହଁଚିଲା ସ୍ୱାମୀ, ରାଗିକି ସ୍ତ୍ରୀ ଗଛରେ ବାନ୍ଧିଦେଲେ, ପୁଣି ଯାହା ହେଲା ଦେଖିକରି କେହିବି ହେବେ ଆଶ୍ଚମ୍ବିତ ।

କୁହନ୍ତି କି ମଦର ପ୍ରଭାବ ଭଲ ଭଲଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବର୍ବାଦ କରିଦେଇଥାଏ। ଏପରି ଏକ ମାମଲା ମଣିପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ  ଆସିଛି,ଯେଉଁଠି ଏକ ଯୁବକ ମଦ ପିଇକି ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ପହଁଚିଲା, ତ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ତାକୁ ଧରି ଗଛରେ ବାନ୍ଧିଦେଲେ। ସେହି ଯୁବକ ଭୁଲ ମାଗିବା ପରେ ପାଖାପାଖି ୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଗ୍ରାମଲୋକମାନେ ତାକୁ ମୁକ୍ତ କଲେ। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,ଏହି ପୁରା କଥାର ଭିଡିଓ କରିକି କେହି ଭାଇରାଲ କରିଦେଇଛି। ଯାହାପରେ ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଏହି ମାମଲା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

Google
ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ହଇରାଣ ହୋଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାଡିଥିଲା ଘର:

କହିଦେଉଛୁ,ପୁରା ମାମଲା ମଣିପୁରୀ ଜେଲର କୁସମରା କ୍ଷେତ୍ରର ଗାଁ ଖଦରାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠି କେତୱାଲୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଯୁବକ ମଦ ପିଇବାରେ ପାରଙ୍ଗମ ଅଟେ। ଯାହାର ୩ଟି ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମଦରେ ଡୁବି ରହୁଥିବା କାରଣରୁ ସେ ଛୁଆଙ୍କ ପାଳନପୋଷଣରେ କିଛି ବି ଧ୍ୟାନ ରଖେ ନାହିଁ।ଯେଉଁଥିରୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ମଦୁଆ ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଛୁଆଙ୍କୁ ନେଇ ମାଆଙ୍କ ଗାଁ ଖଦରା ପଳେଇଗଲା।

ସେଠାରେ ଯେତେବେଳେ ଯୁବକ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଫେରେଇଆଣିବା ପାଇଁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ଘରେ ପହଁଚିଲା। ସେତେବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ବହୁତ ମଦ ପିଇଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଘରକୁ ଫେରେଇଆଣିବା ପାଇଁ ଝାମଲା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା।ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଏହିଭଳି ବ୍ୟବହାରକୁ ଦେଖି ସ୍ତ୍ରୀର ରାଗ ହୋଇଗଲା। ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଟାଣିକରି ଘରର ବାହାରକୁ ନେଇଆସିଲା। ଯାହାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲାମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ ଏକ ଗଛରେ ବାନ୍ଧିଦେଲେ।

Google
୨ଘଣ୍ଟା ପରେ କଲା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ:

ଏହାପରେ ନିଶାରେ ଡୁବି ଥିବା ସ୍ୱାମୀକୁ ବହୁତ କିଛି କହିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରାମର କିଛି ଲୋକ ମାମଲାକୁ ଠିକ କରିବାର ଚେଷ୍ଟା କଲେ। ସାଙ୍ଗରେ ଗ୍ରାମରଲୋକମାନେ ଯୁବକଙ୍କର ମଦ ପିଇବା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଓ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ନଜରରେ ରଖି ଉପଦେଶ ବି ଦେଲେ।

ସେହି ଗ୍ରାମରଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ବୁଝା ସୁଝା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀର ରାଗ ଶାନ୍ତ ହେଲା ଏବଂ ପାଖାପାଖି ୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କଲା। ଯାହାପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ଘରକୁ ପଳାଇଗଲା। ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଏହି ସବୁ ଘଟଣାର ଭିଡ଼ିଓ ପୁରା ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେତେ ପ୍ରକାରର ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.