ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲା: ଏନସିବି ୯୯ ଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତିକା ଚୌହାନଙ୍କୁ କରିଛି ଗିରଫ ।

Drugs case NCB arrested actress Preetika Chauhan 99 grams of marijuana also seized, NCB, Drugs case, Nitidina

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତିକା ଚୌହନ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗଞେଇ କାରବାର ଗିରଫ କରିଛି । ଉଭୟ ଭାସୋରା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ଗାଁରୁ ଧରାପଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୯୯ ଗ୍ରାମ ‘ଗଞ୍ଜେଇ’ ଜବତ କରିଥିଲେ ।

Drugs case: NCB arrested actress Preetika Chauhan, 99 grams of marijuana also seized
Google

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତିକା ଚୌହାନ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିକ୍ରେତା ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗଞେଇ କାରବାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଛି । ରବିବାର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ କାରବାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଏନସିବି-ମୁମ୍ବାଇ ଜୋନାଲ ୟୁନିଟ୍ ଅଧିକାରୀମାନେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗାଁ ଭାସୋରୱାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଧରି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୯୯ ଗ୍ରାମ ‘ଗଞ୍ଜେଇ’ ଜବତ କରିଥିଲେ ।

ଉଭୟ ନିକଟସ୍ଥ ଭାସୋରାଠାରେ ରହୁଥିବା ଦୀପକ ରାଠୋରଙ୍କଠାରୁ ଏହାକୁ ମଗେଇ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଏନସିବି କହିଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ରବିବାର ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ।

ପ୍ରୀତିକା ଚୌହନ କିଏ?

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରୀତିକା ଚୌହନ ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ CID, Savdhan India ଏବଂ ସଂକଟମୋଚନ ମହାବଳୀ ହନୁମାନ ପରି ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରୀତିକା ଚୌହନ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କାରସୋଗର ଅଟନ୍ତି । ବି.ଟେକ୍ ସ୍ନାତକ, ପ୍ରିଟିକା ୨୦୧୬ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜମେଲା ସହିତ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ ସଂକଟମୋଚନ ମହାବଳି ହନୁମାନରେ ଦେବୀ ଶାଚି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ପ୍ରୀତିକାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସନ୍ତୋଷୀ ମା – ଦେବୀ ପାର୍ବତୀ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

Maa Vaishnodevi' Actress Preetika Chauhan Held by NCB for Possession of  Marijuana
Google

ଅନ୍ୟ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଏନସିବି ଅଧିକାରୀମାନେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମସଜିଦ ବୃନ୍ଦାବନ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ୪ ଗ୍ରାମ କୋକେନ ସହ ଜଣେ ତାଞ୍ଜାନିଆ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବ୍ରୁନୋ ଜନ୍ ନାଗାୱାଲେଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଭାସୋରାଠାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ 4.40 ଗ୍ରାମ ‘ecstasy’ ଏବଂ 1.88 ଗ୍ରାମ MDMA ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଭର୍ସୋଭାର ରୋହିତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇ ୧୨,୯୯୦ ଟଙ୍କା ଜରିଆରେ ୩୨୫ ଗ୍ରାମ ‘ଗଞ୍ଜା’, ୩୨ ଗ୍ରାମ ‘ଚରସ’ ଏବଂ ୫ ଗ୍ରାମ ମିଥାମଫେଟାମାଇନ୍ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.