IND VS ENG: ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମର ଘୋଷଣା। ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ହେଲେ ଅଧିନାୟକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଲିଷ୍ଟ।

ବରିଷ୍ଠ ୱିକେଟ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଜୋସ ବଟଲର ଆଉ ଇଂଲଣ୍ଡର ଓପନର ଜନୀ ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ୧୨ ରୁ ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ଭିତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ବଟଲର ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପରେ ସ୍ବଦେଶ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଇଂଲଣ୍ଡର ରୋଟେସନ ନୀତି ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ଆରାମ ନେଇଛନ୍ତି। ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ଅଏନ ମୋର୍ଗନ ହେବେ ଆଉ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଦ୍ଵିଶତକ ଲଗେଇଥିବା ଜୋ ରୁଟଙ୍କୁ ଟିମରେ ହିଁ ସାମିଲ କରାଯାଇନାହିଁ।

Google

ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର ସାମ କରନଙ୍କୁ ବି ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଟିମରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ ଆଉ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରଡ୍ ଏବେ ଆଉ ସୀମିତ ଓଭର ଫର୍ମାଟ ଖେଳୁ ନାହାନ୍ତି ମାତ୍ର ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର ପାଂଚ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଛନ୍ତି। ଏହାର ଅର୍ଥ ତାଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଭିତରେ ହିଁ ଆରାମ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଟି-୨୦ ଟିମରେ ଧାସୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଡାବିଡ଼ ମଳାନ ବି ରହିବେ ଯାହାଙ୍କ ବାବଦରେ ଏହା କୁହାଯାଉଛି କି ୧୮ ଫେବୃଆରୀକୁ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଥିବା ନିଲାମୀରେ ତାଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଟିମ ମାନଙ୍କର ଭିଡ ଲାଗିଯାଇପାରେ। ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ପରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ଦିବସିୟ ସିରିଜ ବି ଖେଳା ଯିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାର ଟିମ ସିଲେକ୍ସନ ପରେ ହୋଇପାରେ।

Google
ଇଂଲଣ୍ଡର ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଟିମ:

ଅଏନ ମୋର୍ଗନ (ଅଧିନାୟକ), ମୋଇନ ଅଲ୍ଲୀ, ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର, ଜନୀ ବେୟାରଷ୍ଟୋ , ଶ୍ୟାମ ବିଲିଙ୍ଗସ, ଜୋସ ବଟଲର, ସାମ କରନ, ଟମ କରନ, କ୍ରୀସ ଜର୍ଡନ, ଲୀୟମ ଲିଭିଂଷ୍ଟନ, ଡାବିଡ଼ ମଲାନ, ଆଦିଲ ରସିଦ, ଯେସନ ରୟ, ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ଋଷି ଟୋପ୍ଲେ ଆଉ ମାର୍କ ଉଡ଼।

Google
ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ:

୧୨ ମାର୍ଚ୍ଚ: ପ୍ରଥମ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି : ଅହମ୍ମଦାବାଦ
୧୪ ମାର୍ଚ୍ଚ: ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି : ଅହମ୍ମଦାବାଦ
୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚ: ତୃତୀୟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି : ଅହମ୍ମଦାବାଦ
୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ: ଚତୁର୍ଥ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି : ଅହମ୍ମଦାବାଦ
୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ: ପଞ୍ଚମ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି : ଅହମ୍ମଦାବାଦ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.