କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କର ଯୋଡ଼ିଦାର ଏବିନ ଲୁଇସଙ୍କର ଧାମାକା, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲା ଯୁବରାଜଙ୍କ ରେକର୍ଡ।

ଆବୁଧାବି ଟି୧୦ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଶନିବାରକୁ ୱେଷ୍ଟଇନଡିଜର ଧୂଆଁଧାର ଓପନର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଓ କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କର ଯୋଡ଼ିଦାର ଏବିନ ଲୁଇସ ମରାଠା ଅରେବିୟନସଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗୋଟିଏ ହିଁ ଓଭରରେ ୫ଟି ଛକା ମାରିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଧୂଆଁଧାର ପାଳିର ବଳରେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଦିଲ୍ଲୀ ବୁଲସ୍ ମରାଠା ଉପରେ ୯ ୱିକେଟରେ ଏକ ତରଫା ଜିତିଗଲା। ଶେଖ ଜାୟଦ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମରାଠା ପ୍ରଥମେ ଖେଳି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୧୦ ଓଭରରେ ୮୭ ରନ କଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଦଳ ଲୁଇନସଙ୍କର ପାଳିର ବଳରେ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପଞ୍ଚମ ଓଭରରେ ହିଁ ହାସିଲ କରିନେଲେ।

Google

ଲୁଇସ ଏହି ପାରିରେ ମାତ୍ର ଦୁଇଟି ଚୋୖକା ଓ ୭ ଲମ୍ବା ଛକା ମାରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କର ୫୦ କେବଳ ୯ ବଲରେ ପୁରା କରିଦେଲେ। ଏଭିନ ଲୁଇସ ବାଙ୍ଗଳାଦେଶୀ ବୋଲର ମୁଖତାର ଆଲ୍ଲୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଏକ ଓଭରରେ ତାଙ୍କୁ ୫ ଛକା ମାରିଲେ ଓ ଓଭରରେ ମୋଟ ୩୩ ରନ କଲେ। କହିରଖିଛୁ କି ଯୁବରାଜ ସିଂ ୨୦୦୭ ରେ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରଡ୍ ଙ୍କୁ ୬ ଛକା ମାରି ୩୬ ରନ କରିଥିଲେ। ଲୁଇସ ୧୬ ବଲରେ ୫୫ ରନ କଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡର ରବି ବୋପାରା ମଧ୍ୟ ୧୨ ବଲରେ ୫ ଚୋୖକା ମାରି ଅପରାଜିତ ୨୮ ରନ କଲେ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.