ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗ କେକେଆର୍ ମାଲିକ ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ, ବଡ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ।

Exclusive Sherlyn Chopra's big disclosure Big cricketers' wives take drugs, ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗ କେକେଆର୍ ମାଲିକ ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ, ବଡ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ।, KKR, Cricket, Bollywood, Shahrukh Khan, Nitidina, News

ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଶେରଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ଉପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେରଲିନ ଚୋପ୍ରା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଶେର୍ଲିନ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବଡ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି । ଶର୍ଲିନ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ କେକେଆରର ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ହେଉଥିବା ପାର୍ଟିରେ ବୋସରୁମରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ।

ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ଶେରଲିନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ପାର୍ଟିରେ କେତେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ? ଶେର୍ଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି, “କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଦଳରେ କ୍ରିକେଟର ଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଥିଲେ, ସହକର୍ମୀ ଥିଲେ, ଦଳର ମାଲିକ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସୁପରଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ସେଠାରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାଥରୁମକୁ ଯାଇଥିଲି, ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ଧଳା ପାଉଡର ହସୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ପତ୍ନୀମାନେ ବୋସରୁମ୍ ରେ ହସୁଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଜେଣ୍ଟସ୍ ବୋସରୁମ୍ କୁ ଯାଇଥାନ୍ତେ ତେବେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତା । ”

Exclusive: Sherlyn Chopra's big reveal - Big cricketers' wives take drugs
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ ଯେ , କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର୍) ହେଉଛି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର କୋଲକାତା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ । ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଏହି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ।

ଡ୍ରଗ୍ ବିନା ଏହି ଲୋକମାନେ କାମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଜିନିଷ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଭଲ ଲାଗିବନି, କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡର ଲୋକମାନେ ଭଲଭାବେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ କିଏ କୁକେନ୍ ନିଶା ସେବକ, ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ ନ ନେଇ କାମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।’

ଶେର୍ଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ଏନସିବି ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆସୁଛୁ ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଆମର ସୁପରଷ୍ଟାର, ସେମାନେ ଡିଭାସ୍, ସେମାନେ ଆମର ଶ୍ୱର ଏବଂ ଦେବୀ ଅଟନ୍ତି । ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ନେଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ କେତେଥର ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ନେଇଥାନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଏ, କେତେବେଳେ ଏବଂ କେବେ ସେମାନେ ନିଅନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏନସିବି କହିବେ । ”

Exclusive Sherlyn Chopra's big disclosure Big cricketers' wives take drugs, ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗ କେକେଆର୍ ମାଲିକ ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ, ବଡ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ।, KKR, Cricket, Bollywood, Shahrukh Khan, Nitidina, News
Google

ଚୋପ୍ରା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ପାର୍ଟିରେ ଦେଖିଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛି । ସମୟ ଆସିଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁକିଛି କହିବି । ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ମୋର କୌଣସି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନାହିଁ । ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଏହି drugs ସିଣ୍ଡିକେଟ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଉ । ସମସ୍ତ ଯୋଗାଣକାରୀ ଏବଂ ଡିଲରଙ୍କ ନାମ ବାହାରକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ପରେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ପରିଷ୍କାର ହୋଇପାରିବ ।

ଶର୍ଲିନ୍ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ କହିଥିଲେ

ଶେରଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଏନସିବିକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ କହିଛନ୍ତି, “ଏନସିବି ଡ୍ରଗ୍ସ ସ୍କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଖୁଲାସା କରିଛି । ଏନସିବି ପ୍ରବେଶ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ପ୍ରଥମେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଅସ୍ତ୍ର ହେଉଛି ଡ୍ରଗ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଏକ ଗଭୀର ସଂଯୋଗ । ”

ଅବଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ସମ୍ବାଦଦାତା ଶେରଲିନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆପଣ ନିଜେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି କି? ତେବେ ଶେର୍ଲିନ୍ ଏହାକୁ ସାଇଡ ରଖିଥିଲେ । ସେ ଏହା କହିଛନ୍ତି, ବୋସରୁମରେ ଏସବୁ ଚାଲିଥିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଭଲ ପାଇଲି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.