Google Pay: ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ରୁ ଆଉ ଆପଣ ମାଗଣାରେ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପାଇଁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଚାର୍ଜ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

Google Pay will charge for send money to others now not free know what is the truth

ସର୍ବାଧିକ ବ୍ୟବହୃତ ଡିଜିଟାଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ମାଧ୍ୟମରେ ମାଗଣାରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ । ଗୁଗୁଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପାଇଁ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୧୧ ରୁ ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ରେ ପେ-ଟୁ-ପେର୍ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ସୁବିଧା ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମନି ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପେମେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମରେ ଯୋଡାଯିବ, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପାଇଁ ଏକ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଗୁଗୁଲ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଛି ତାହା କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

Now you will not be able to send money from Google Pay for free, know what is the truth
Google

 

ୱେବ୍ ଆପ୍ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା:

ଗୁଗୁଲ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛି ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ୱେବ୍ ଆପ୍ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଗୁଗୁଲ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ କିମ୍ବା pay.google.com ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା କାରବାରର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇବାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଥିଲା । ୨୦୧୧ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ, ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ ନାହିଁ । ଗୁଗୁଲ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଗୁଗୁଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ।money transfer

ଗୁଗୁଲ ସ୍ପଷ୍ଟ ସର୍ତ୍ତରେ କହିଛି ଯେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ଆରମ୍ଭରେ ଗୁଗୁଲ ପେ ର ସପୋର୍ଟ ପେଜ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ପଠାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ପହଞ୍ଚିବାକୁ ୧ ରୁ ୨ ଦିନ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ତୁରନ୍ତ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡରେ ପହଞ୍ଚେ । ଗୁଗୁଲର ସପୋର୍ଟ ପେଜରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହା ୧.୫ ପ୍ରତିଶତ ମଧ୍ୟ ଚାର୍ଜ କରେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗୁଗୁଲ ତରଫରୁ ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଚାର୍ଜ ଲାଗୁ ହେବ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରାଯାଇଛି ।

ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ:
Now you will not be able to send money from Google Pay for free, know what is the truth
Google

 

ଗୁଗୁଲ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ନୂତନ ବ୍ୟଶିଷ୍ଟ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା । US ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଗଡ଼ାଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଗୁଗୁଲ୍ କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ର ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି । ୨୦୧୧ ବର୍ଷ, ଜାନୁଆରୀ ଆରମ୍ଭରେ, ଯେତେବେଳେ ବି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଗୁଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବେ, ତାଙ୍କୁ ଏକ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.