ରଶିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା? ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ କାହିଁକି ଆସୁଛି ଏମିତି ଉତ୍ତର !

Google search showing afghan cricketer rashid khan's wife is Anushka Sharma why know, Rashid Khan, Anushka Sharma, Virat Kohli, Cricket, Bollywood, IPl 2020, Nitidina

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରଶିଦ ଖାନ । ଏ ଖବର ପାଇ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏକଥା କହୁନୁ, ଗୁଗଲ୍‌ କହୁଛି । ଗୁଗଲ୍‌ରେ ରଶିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିଏ ବୋଲି ସର୍ଚ୍ଚ କଲେ ଉତ୍ତରରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆସୁଛି । ବର୍ତମାନ ସାରା ବିଶ୍ୱ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ତେବେ ଗୁଗୁଲ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହୁଛି? ପ୍ରକୃତରେ ଗୁଗୁଲର ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଏହା ଘଟୁଛି ।

Google search showing afghan cricketer rashid khan's wife is Anushka Sharma why know
Goog;e

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତା’ପରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ପୁଣି ଏକ ଅଜବ ଜିନିଷ ଯୋଗୁଁ ପୁଣିଥରେ ଲାଇମ ଲାଇଟକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଗୁଗୁଲ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ନାମ ଦେଖାଉଛି ।

ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଯଦି ଆପଣ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଜାଣିବା ପାଇଁ ‘ରସିଦ ଖାନ ପତ୍ନୀ’ ଲେଖି ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଫଟୋ ଆପଣଙ୍କ ପରଦାରେ ଦେଖାଯିବ । ଆପଣ ଏହି ସନ୍ଧାନର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିପାରିବେ । ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ତାରିଖ ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ ରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ।

ଗୁଗୁଲ କାହିଁକି ରସିଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ କହୁଛି?

ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ କାହିଁକି ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ଆସୁଛି ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ, ତେଣୁ ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ୨୦୧୮ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଚାଟ୍ ଅଧିବେଶନରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ପଚରାଯାଇଥିଲା ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ? ରଶିଦ ଖାନ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ନାମକରଣ କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ରସିଦ ଖାନ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ରଶିଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲେ । ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ଏଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

Google showing Anushka Sharma's name after searching Rashid Khan's wife
Google
ରସିଦ ଖାନ କିଏ?

ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ରସିଦ ଖାନ କିଏ କହିଦେଉଛୁ । ୧୯୯୮ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ରସିଦ ଖାନ ଜଣେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଦଳର ଡେପୁଟି ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଜୁନ୍ ୧୧ ରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବା ୧୧ ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଏହା ପରେ ସେ ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ରସିଦ ଖାନ ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ କନିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି (୨୦ ବର୍ଷ) ।

ଜଣାପଡିଛି ଯେ ରସିଦ ଖାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି । ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ରସିଦ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି । ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଦଳ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ସେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

Anushka Sharma, Virat Kohli expecting their first child
Google

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ ରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଛୋଟ ଅତିଥି ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବେ । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଜିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । ସେ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାତାଲ ଲୋକ, OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇଁ ବୁଲବୁଲ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ସମାଲୋଚକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ଆମେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଗୁଗୁଲ ଦ୍ୱାରା ଚିତ୍ରିତ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୁହଁନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ରସିଦ ଖାନ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ଜୁଲାଇରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ସେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.