ବାହାଘର ଆଗରୁ ବାପା ହେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ବିରାଟ କୋହଲି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ।

ବାହାଘର ଆଗରୁ ବାପା ହେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ବିରାଟ କୋହଲି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ।, Hardik Pandya, Cricket, Natasa, Nitidina, News, Indian Cricket

ବାହାଘର ଆଗରୁ ବାପା ହେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ବିରାଟ କୋହଲି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭାବି ସ୍ତ୍ରୀ ନାତାସା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ନିଜେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କୋହଲି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ନତାସା ଷ୍ଟାନକୋଭିକଙ୍କୁ ଜୀବନର ଏକ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବାରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ନାଟାସା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ, ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସମତେ ସମସ୍ତ ମହଲରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଜବାବ ଦେଇ କୋହଲି ଲେଖିଛନ୍ତି: “ତୁମ ପରିବାରର ତୃତୀୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ” । ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାସାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

Hardik and Natasa
Instagram

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ପରି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜାତୀୟ ସାଥୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ 1 ରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ବାର୍ତ୍ତା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟତୀତ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ଏବଂ ଅନେକ ଟିଭି ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଭଲପାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଖବରକୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲେ ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏକ ସିରିଜ୍ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ପ୍ରଥମଟି ଉଭୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ପାଇଁ ଖୁସି ଥିବା ଜଣା ପଡୁଛି ।

ନତାସା ଏବଂ ମୁଁ ଏକାଠି ଏକ ଭଲ ଯାତ୍ରା କରିଛୁ ଏବଂ ଏହା ଆହୁରି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଫଟୋ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

Hardik and natasa
Instagram

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଏକତ୍ର ଆମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଟୁ । ଆମ ଜୀବନର ଏହି ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆମେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦିତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଖୋଜୁଛୁ ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାସା ବାରମ୍ବାର ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଦମ୍ପତି ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି ।

ଏକାଠି କାମ କରିବାର ଚିତ୍ର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରନ୍ଧନ ଏବଂ ଗୁଫି ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ଭିଡିଓ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନାଟାସା ସେମାନଙ୍କ ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

ବାହାଘର ଆଗରୁ ବାପା ହେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ବିରାଟ କୋହଲି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ।
Instagram

ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *