ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।

ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।, sameer sharma suicide found hanging in mumbai, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Sushant Singh Rajput, Bollywood, CBI, Mumbai Police

ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଅଭିନେତା ସମୀର ଶର୍ମା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ସମୀର ଶର୍ମା ‘କ୍ୟୁଁ କି ଶାଶ ଭି କଭି ବହୂ ଥି’ ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଥିଲେ । କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଛୋଟ ପରଦାର ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ମାମଲା ଜାରି ରହିଛି । ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେଲିଭିଜନ ସୋ ‘ୟେ ରିସ୍ତେ ହେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କେ’ ରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସମୀରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ।

tv star sameer sharma suicide found hanging in mumbai
Google

 

ସମୀର ଶର୍ମା ବୁଧବାର ରାତିରେ ପଶ୍ଚିମ ମଲାଡ ସ୍ଥିତ ନେହା ସିଏଚଏସ ବିଲଡିଂରେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ୪୪ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ମାଲାଡ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ସମୀର ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ଭଡା ନେଇଥିଲେ । ରାତି ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ଏକ ରାଉଣ୍ଡରେ ଥିବାବେଳେ ଜଗୁଆଳି ଶବକୁ ଦେଖି ସୋସାଇଟିର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ଶରୀରର ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ ଅଭିନେତା ଅତି କମରେ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କୌଣସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୋଟ୍ ମିଳି ନାହିଁ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଚେହେରା ଥିବା ସମୀର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖକ ତଥା କବି ଓ ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ଯେପରି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାୟୋଗ୍ରାଫି ଜଣାପଡୁଛି । ଆମେ ତାଙ୍କର ଶେଷ କିଛି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍କ୍ରୋଲ୍ କରିଥିଲୁ ଯାହା ସେ ଯଥାକ୍ରମେ ୨୭, ୨୮ ଏବଂ ୨୯ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ତଳେ ଦେଖନ୍ତୁ:

ତାଙ୍କର କବିତା ପଡିବ ପରେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରୁଥିବ ।

ତାଙ୍କର ହଠାତ୍ ଏବଂ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମବେଦନା ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ।ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତା ମନମିତ ଗ୍ରୁଏଲ୍, ପ୍ରେମ ମେହେଟ୍ଟା ଓ ଦିଶା ସାଲିଆନ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମୀର ଶର୍ମାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ।

ଭଗବାନ ତାଙ୍କର ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ରଖନ୍ତୁ!

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.