ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି ହେଲେ ।

ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି ହେଲେ, Home Minister Amit Shah tested corona positive, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0

ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା କରୋନା କରୋନା ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ମେଦାନ୍ତା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅମିତ ଶାହାଙ୍କର କୋମର୍ବିଡିଟିସ୍ ଅଛି ଏବଂ ତେଣୁ ସେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ବର୍ଗରେ ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ ତାଙ୍କର ଅମ୍ଳଜାନ ସ୍ତର ଉପରେ ନଜର ରଖାଯିବ ।

କରୋନାଭାଇରସର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଲକ୍ଷଣ ପାଇବା ପରେ ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା କଲି ଏବଂ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଲା । ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ମୋତେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେଉଁମାନେ ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଛନ୍ତି ଦୟାକରି ନିଜକୁ ଅଲଗା କରି ତୁମର କରୋନା ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା କର ବୋଲି ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏକ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାବେଳେ ନୂତନ ଜାତୀୟ ଶିକ୍ଷା ନୀତି (NEP) ପାରିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅମିତ ଶାହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

Like Other Challenges, You'll Win Over This One Too': Rajnath ...
Google

କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିରୋଧରେ ଭାରତର ସଂଗ୍ରାମରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରେ ସଂକ୍ରମଣ ଶିଖର ଥିବାବେଳେ ଅମିତ ଶାହା ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର କୋଭିଡ ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଆଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ରାଜନୈତିକ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଅଲଗା କରି ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ଦିଲ୍ଲୀର କୋଭିଡ ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ବୈଠକ ଏବଂ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।

ଅମିତ ଶାହା ଅଯୋଧ୍ୟା ରାମ ମନ୍ଦିର ଭୁମି ପୂଜନଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ ଯାହା ଅଗଷ୍ଟ ୦୫ ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବହୁ ରାଜନେତା ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ କୋଭିଡ ରିପୋର୍ଟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବା ମାତ୍ରେ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଥିଲେ ।

ବିଜେପି ନେତା ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ, ରାମ ମାଧବ ଏବଂ ତାଜସ୍ୱୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଶୀଘ୍ର “ସମାନ ଶକ୍ତି” ସହିତ ଦେଶ ସେବା କରିବାକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *