ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ପୁଣି କରୋନା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ, ଦାନ କଲେ ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

Hrithik Roshan again came forward to help in the Kovid period donated 25 lakhs and provided ration

ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ନିକଟରେ ସିନେ ଏବଂ ଟିଭି ଆର୍ଟିଷ୍ଟସ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (CINTAA) ର ସାଥୀ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ହ୍ରିତିକ ଆସୋସିଏସନକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦାରିଦ୍ର ସୀମାରେଖା ତଳେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରାସନ କିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ୫୦୦୦ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ।

Hrithik Roshan Donates Rs 25 Lakh
Google

କୋଭିଡ -୧୯ ର ପ୍ରଥମ ତରଙ୍ଗ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରିତିକ CINTAA କୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୈନିକ ମଜୁରୀ ପାଉଥିବା ୪୦୦୦ କଳାକାର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା କରାଯାଇଥିଲା । ଏ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରି CINTAAର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଅମିତ ବେହେଲ କହିଛନ୍ତି, “ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଗତ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ସେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ । ଏଥର ସେ ଆମକୁ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା କଳାକାରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହେବ । ଆସୋସିଏସନର ୫୦୦୦ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରାଯିବ ଏବଂ ଦାରିଦ୍ର ସୀମାରେଖା ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ରାସନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ ।”

ଦୁଃଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତାମାନେ ନିରନ୍ତର ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଅତୀତରେ, କୋଭିଡ୍ -୧୯ ଜୀବାଣୁଙ୍କର ପ୍ରଥମ ତରଙ୍ଗ ସମୟରେ, ଅଭିନେତାମାନେ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପାଇଁ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସାନିଟାଇଜର ପ୍ରଦାନ କରିବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫ୍ରଣ୍ଟ ଲାଇନ୍ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷାରରେ ଯୋଗଦାନ ଦେବା ଏବଂ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେମ୍ ଏବଂ କନସେନଟ୍ରେଟର୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ହ୍ରିତିକ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hrithik Roshan (@hrithikroshan)

ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଫାଇଟର୍ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫାଇଟର୍ ବ୍ୟତୀତ ହ୍ରିତିକ ମଧ୍ୟ ମଧୁ ମଣ୍ଟେନାଙ୍କର ରାମାୟଣ ଏବଂ ୱାରର ସିକ୍ୱେଲ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହ୍ରିତିକ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ବିକ୍ରମ ବେଧା ‘ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋ ଭାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଭିଲେନ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *