ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ସମେତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବଦ୍ଧ ରଖିସାରିଛନ୍ତି ହିତ୍ରିକ ରୋଶନ, ଗୋଟିଏ କାରଣରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଇଥିଲେ ଛାଡପତ୍ର ।

hrithik roshan has had an affair with these

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆସିବା ଦିନରୁ ଆକ୍ଟର କୌଣସି ନା କୌଣସି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଯଦି କଥା ହେବା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୁମାର ହିତ୍ରିକ ରୋଶନ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅଧିକ ନିଜର ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । କେତେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ନାମ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଡିତ ହୋଇ ସାରିଛି । ଏତିକି ନୁହେଁ ହିତ୍ରିକ ଯେଉଁ ବି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ନାମ ଜଡିତ ରହିଥାଏ, କହୁଛୁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଯେ ରିତିକ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିସାରିଛନ୍ତି ।

Google

କରିନା କପୁର: ବଲିଉଡର ବେବି କରିନା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କର ସାଙ୍ଘାତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମେଂ ପ୍ରେମ କି ଦିୱାନୀ ହୁଁ’ ର ସମୟରେ ହିଁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲପାଇବା ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବେଶି ଦିନ ଯାଏଁ ଗଲା ନାହିଁ । ସେହି ସମୟରେ ହିତ୍ରିକ ବିବାହିତ ଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କରିନା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ପୁଣି କରିନା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା: ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଯଦିଓ ବିବାହ ହୋଇସାରିଛି,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନାମ କେତେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ରହିଥିଲା । ସେଠାରେ ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲପାଇବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ରିଷର ସେଟରୁ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପୁଣି ଦୁଇଜଣ ଅଗ୍ନିପଥରେ ବି ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କାମ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କେବେବି କାହା ସହିତ ଖୋଲିକରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନାହାନ୍ତି ।

Google

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ: ଅଭିନେତା ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହିତ ବି ଜଡିତ ହୋଇସାରିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର’ବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟାଙ୍ଗ’ର ସେଟରେ ଦେଖାଦର୍ଶନ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାପରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏତିକି ନୁହେଁ,କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦିଥିଲେକି ତାଙ୍କ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ହିତ୍ରିକଙ୍କ ସହିତ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଉପରେ ସଲମାନ ଖାନ ଫିଦା ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଇଟସର ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ ଏବଂ ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲପାଇବା ହୋଇଥିଲା, ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯେତିକି ସୁଖ ସମ୍ପର୍କରେ ବିତେଇନଥିଲେ,ତାହା ଠାରୁ କେତେ ଅଧିକ ଦୁଇଜଣ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କ ଉପରେ କେଶ କରିବେ ବୋଲି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇସାରିଥିଲେ, ଯାହାପରେ ଏହି ବିବାଦ ଆହୁରି ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଜି ବି କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ ,ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାର କୌଣସି ମୌକା ହାତରୁ ଛାଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ ।

Google

ବାରବରା ମୌରି: ହିତ୍ରିକ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାରବରା ମୌରିଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇସାରିଛି । ଦୁଇଜଣ ମଧ୍ୟରେ ଭଲପାଇବା ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଦୁଇଜଣ କେବେବି ମିଡ଼ିଆ ଆଗରେ ନିଜର ଭଲପାଇବାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନାହାନ୍ତି ।

ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ: ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ସହିତ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର । ସମ୍ପ୍ରତି ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ହୃଦୟ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା । ଦୁହିଁଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ କେବେବି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହି ନଥିଲେ ।

ସୁଜାନ ଖାନ: ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ହୃଦୟ ସୁଜାନ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ କିଛି ବର୍ଷ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ । ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.