ICC Awards of the Decade: ଧୋନି ଏହି ୨ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ହେଲେ ମନୋନୀତ, କୋହଲିଙ୍କ ସହ ହେବ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା । କୋହଲି ଏହି ସବୁ ବର୍ଗରେ ମନୋନୀତ ।

ICC Awards of the Decade Nominated for MS Dhoni 2 Award and Virat Kohli for all these, MS Dhoni & Virat Kohli, ICC Awards of the Decade, ICC, Indian Cricket, Nitidina

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପରିଷଦ ଯଥା ଆଇସିସି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳି ଘୋଷଣା କରିବ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ବର୍ଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନାମ ନାମିତ ହୋଇଛି । ତେବେ ସେ ଦୁଇଟି ବର୍ଗରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି । ଦଶନ୍ଧିର ଆଇସିସି ପୁରସ୍କାରରେ ଏମଏସ ଧୋନି ଦୁଇଟି ବର୍ଗ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ICC Awards of the Decade: Nominated for MS Dhoni 2 Award, meet Virat Kohli
Google

ଆଇସିସି ଦ୍ଵାରା ଦୁଇଟି ପୁରସ୍କାରରେ ଏମଏସ ଧୋନି ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ଦଶନ୍ଧିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଖେଳାଳି ବର୍ଗ । ଦ୍ୱିତୀୟଟି ହେଉଛି ଆଇସିସି ସ୍ପିରିଟ୍ ଅଫ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପୁରସ୍କାର । ଧୋନିଙ୍କ ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ODI ଖେଳାଳିରେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଲାସିଥ ମାଲିଙ୍ଗା, କୁମାର ସାଙ୍ଗାକାରା, ରୋହିତ ଶର୍ମା, ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କ ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ।

ଧୋନିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଡାନିଏଲ ଭେଟୋରି, ମହେଲା ଜୟୱାର୍ଡେନ, କ୍ୟାଥରିନ ବ୍ରଣ୍ଟ, ବ୍ରେଣ୍ଡନ ମ୍ୟାକକାଲମ, ମିସବା-ଉଲ-ହକ, ଅନୟା ଶ୍ରାବସୋଲ, କେନ ୱିଲିୟମସନ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଆଇସିସି ସ୍ପିରିଟ୍ ଅଫ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପୁରସ୍କାରରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ICC Awards of the Decade: Nominated for MS Dhoni 2 Award, meet Virat Kohli
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଇସିସି ଦଶକ ପୁରସ୍କାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଗରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲି ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳି, ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ODI ଖେଳାଳି, ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳାଳି ତଥା ଦଶନ୍ଧିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟି -୨୦ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *