T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୦ କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖବର, ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଖୋଲିଗଲା ।

T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୦ କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖବର, ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଖୋଲିଗଲା, ICC Men's T20 World Cup 2020 Postponed, IPL 2020 to be hosted by UAE in September-November, IPL, Twenty 20, IPL 2020, T-20, Cricket, Criecket News, India, UAE, Nitidina, MS DHoni, Covid-19, Corona Virus,

ଆଇସିସି ପୁରୁଷ T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୦ କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସ୍ଥଗିତ ଓ ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିଯାଇଛି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୦ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଆଇସିସି ବୋର୍ଡ ବୈଠକ ହେବା ପରେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ।

ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭିକ୍ଟୋରିଆ ରାଜ୍ୟରେ COVID-19 ମାମଲାର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ ଦେଶର କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଏହି ବିଶାଳ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବାରେ ଅକ୍ଷମତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ।

ICC Men’s T20 World Cup 2020 postponed due to coronavirus
Google
ଭବିଷ୍ୟତ ତାରିଖ?

ପୂର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାଡିୟମ ସହିତ ପୁନର୍ବାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ କ୍ରୀଡା ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବା ନିରାପଦ ହେବ ବୋଲି ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପରିଷଦ (ଆଇସିସି) ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ COVID-19 ର ପ୍ରଭାବକୁ ଆକଳନ କରିବ ବୋଲି କହିଛି ।

ଆଗାମୀ ପୁରୁଷ ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକ:

– ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୧ ଅକ୍ଟୋବର – ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଏବଂ ୧୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ଫାଇନାଲ ହେବ ।

– ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୨ ଅକ୍ଟୋବର – ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ ଏବଂ ୧୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

– ଆଇସିସି ପୁରୁଷ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୩ ଭାରତରେ ଅକ୍ଟୋବର – ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ ରେ ଅନିଷ୍ଠିତ ହେବ ଏବଂ ୨୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ ରେ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

T20 World Cup
Google
IPL ପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲିଲା କି?

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ର ୧୩ ତମ ସଂସ୍କରଣ ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସ (ୟୁଏଇ) ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଆଇସିସି ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ସ୍ଥଗିତ ରହିଲେ ହିଁ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସମ୍ଭବ ହେବ ବୋଲି ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ଆପେକ୍ସ କାଉନସିଲ ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ନଭେମ୍ବର ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟରେ IPL ୨୦୨୦ ପାଇଁ ୫ ରୁ ୬ ସପ୍ତାହର ଏକ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବିସିସିଆଇ ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଛି ।

ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍ ଉପରେ ଆମର ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖୁଛୁ, ପରିସ୍ଥିତି କାରଣରୁ କୌଣସି ଠୋସ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇ ନାହିଁ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଲିୟରାନ୍ସ ନପାଇଛନ୍ତି ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଆମକୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର କରିବାକୁ ପଡିବ, କୋଭିଡ ମାମଲାରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟୁଥିବାରୁ ଆମେ ଏନସିଏ ଯାଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ । “.

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.