IND vs AUS: ୪ର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ସବୁଠୁ ବଡ ଝଟକା, ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ବୋଲର ହେଲେ ବାହାର ।

Ind vs Aus 4th test india pacer jasprit bumrah ruled out of brisbane test due to abdominal strain report

ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ୪ର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ୪ର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ହନୁମା ବିହାରୀଙ୍କ ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଆଉ ଏକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପେଟର ମାଂସପେଶୀରେ ଷ୍ଟ୍ରେଚ୍ ହେତୁ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି ।

India vs Australia: Jasprit Bumrah ruled out of Brisbane Test due to abdominal strain
Google

ଭାରତୀୟ ବୋଲିଂ ଆକ୍ରମଣର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଦସ୍ୟ ବୁମ୍ରା ସିଡନୀରେ ଡ୍ର ହୋଇଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ସମୟରେ ଏହି ଷ୍ଟ୍ରେଚ୍ ପାଇଥିଲେ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ବୁମରାଙ୍କ ସ୍କାନ୍ ରିପୋର୍ଟର ଷ୍ଟ୍ରେଚ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଯୋଗୁଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପରିଚାଳନା ତାଙ୍କ ଆଘାତକୁ ବିପଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ ।

ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ଫିଲ୍ଡିଂ ବେଳେ ବୁମରା ଆହତ:

ବିସିସିଆଇର ଏକ ସୂତ୍ର ପିଟିଆଇକୁ କହିଛି, ସିଡନୀରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କର ପେଟରେ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା । ସେ ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାହାରିଯିବେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିଥିବା ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଭାରତୀୟ ଆକ୍ରମଣର ନେତୃତ୍ୱ ନେବ ଏବଂ ୧୫ ଜାନୁଆରୀରୁ ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ନବଦୀପ ସାଇନି ମଧ୍ୟ ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ । ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ଏବଂ ଟି ନାଟାରାଜନ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ।

India vs Australia: India pacer Jasprit Bumrah ruled out of Brisbane Test due to abdominal strain - Report | Hindustan Times
Google
ଟି ନଟରାଜନ୍ ବୁମରାଙ୍କୁ ବଦଳାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି:

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ କରି ଟି ନାଟାରାଜନ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରିବେ, କାରଣ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଖେଳାଳି ବାକି ନାହାଁନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାରତର ଫିଟନେସ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସିଡନୀରେ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟର ହିରୋ ହନୁମା ବିହାରୀ ହାମଷ୍ଟ୍ରିଂ ଆଘାତ ହେତୁ ବ୍ରିସବେନରେ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏଥିସହିତ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଆହତ ପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କ ପେଟ ମାଂସପେଶୀ ଷ୍ଟ୍ରେଚ୍ ହୋଇଛି । ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟର ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାକ ସ୍ପ୍ରେନ ସହ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ ।

ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରେ ଉଭୟ ପନ୍ତ ଏବଂ ସାହା ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି:

ଜାନୁୟାରୀ ୧୫ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହନୁମା ବିହାରୀ ଫିଟ୍ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଆନ୍ଧ୍ର ଖେଳାଳି ଆର ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ସହ ୧୬୧ ବଲରୁ ୨୩ ରନ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚକୁ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବିହାରୀ ବାହାରେ, ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହାଙ୍କୁ ୱିକେଟ୍ କିପର ଭାବରେ ଏବଂ ରୀଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କିମ୍ବା ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇପାରେ । ପନ୍ତ ମଧ୍ୟ ୯୭ ରନର ଏକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବ୍ୟାଟିଂ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଉଭୟ ବିହାରୀ ଏବଂ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଆନାଲେଜିକ୍ସ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

Australia vs India, 4th Test: T Natarajan
Google
ଶରଦୁଲ ଠାକୁର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇପାରିବେ:

ଏଥି ସହିତ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ବ୍ରିସବେନରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇପାରିବେ । ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜାଡେଜା ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି । ବୋର୍ଡ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ବାମ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ହାଡ ଖସି ଯାଇଛି ଯାହା ସ୍କାନରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.