IND vs AUS: ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜ ହରାଇବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବୟାନ, ଏହି ବଡ କାରଣ ପାଇଁ ଆମେ ହରିଲୁ ।

Ind vs Aus After losing the ODI series Virat Kohli said We got a one-sided defeat bowling was not effective

ରବିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ ଭାରତ ୫୧ ରନର ପରାଜୟ ବରଣ କରି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ୨-୦ ରେ ଅଗ୍ରଣୀ କରାଇଛି । ରବିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଠାରୁ ୫୧ ରନରେ ହାରିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ବୋଲରଙ୍କ ଉପରେ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପୁଳ ସ୍କୋର କରି ଭାରତକୁ ୩୯୦ ରନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଇଥିଲା । ଭ୍ରମଣକାରୀ ଦଳ ମ୍ୟାଚକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇଥିଲା ଏବଂ ଆୟୋଜକ ଦଳ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜରେ ୨-୦ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଥିଲା ।

AUS vs IND 2nd ODI Fantasy Tips, Australia vs India ODI Tips, AUS vs IND  Dream11 Team Fantasy Prediction For 2nd ODI: Australia vs India Probable  XIs, Live IPL Streaming Details, Toss
Google

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, “ଆମକୁ ଏକପାଖିଆ ପରାଜୟ ମିଳିଛି । ମୁଁ ଭାବୁଛି ବଲ ଅପେକ୍ଷା ଆମେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନୁହଁ । ଭଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆମେ ଲଗାତାର ବୋଲିଂ କରିନାହୁଁ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମ ଦୃଢ ଏବଂ ସେ ଜାଣନ୍ତି କୋଣ ଅନୁକୋଣ । ତାଙ୍କର ସମୁଦାୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଥିଲା । ଆପଣ ୩୪୦ (୩୩୮) ରନରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ତଥାପି ଆପଣ ୫୧ ରନ୍ ପଛରେ ରହିଛନ୍ତି । ” ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ବୋଲରମାନେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।”

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି, ସ୍କୋରବୋର୍ଡକୁ ଦେଖ, ଆମେ ୩୪୦ ରନ ସ୍କୋର କରି ପ୍ରାୟ ୫୦ ରନରେ ହାରିଗଲୁ । ଆମେ ସବୁବେଳେ ଜାଣିଥିଲୁ ଯେ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ଖସିଯିବା ଦ୍ୱାରା ଆମକୁ ପ୍ରତି ଓଭରରେ ୧୩, ୧୬ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆମକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ” ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର (୩୮) ଙ୍କ କ୍ୟାଚ୍ ମୋଡ଼ ନେଇଥିଲା ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏବଂ ରାହୁଲ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲୁ ଯଦି ଆମେ ୪୦-୪୧ ଓଭରରେ ଖେଳିବା ଜାରି ରଖୁ ଏବଂ ଶେଷ ୧୦ ଓଭରରେ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ୧୦୦ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଆମେ ସ୍କୋର କରିପାରିବା, ଏହା ଆମର ରଣନୀତି କିନ୍ତୁ ସେ ନେଇଥିବା ଦୁଇଟି କ୍ୟାଚ୍ ତାଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

AUS Vs IND, 2nd ODI: Virat Kohli Blames Ineffective Bowling, Says Australia  Completely Outplayed India
Google

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ନୁହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କୋହଲି ତାଙ୍କୁ ବଲ୍ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ଏହି ପିଚରେ ବୋଲିଂ ଯୋଜନାକୁ କହିଛନ୍ତି । ସେ ଅନେକ କଟର ବଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଜଡିତ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲି ।” ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଚାରି ଓଭରରେ ୨୪ ରନ୍ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ୧୦୪ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିବା ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥଙ୍କ ଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.