IND vs AUS: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳ ଟି -୨୦ ରେ ଏହି ନୂତନ ସ୍ୱଦେଶୀ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ପଡ଼ିଆକୁ ଓଲ୍ହାଇବେ, ଏହି ପୋଷାକରେ ବିଶେଷ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ ।

Ind Vs Aus: Australian team will take the field wearing new indigenous jersey in T20

ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ: ଶୁକ୍ରବାର ଆରମ୍ଭ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ସିରିଜରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡ଼ା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇପାରେ । କରୋନା ମହାମାରୀ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହାର ମନୋବଳ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ହେବ ।

Australia unveils an Indigenous Shirt for upcoming T20I series against India
Google

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟ ଦଳ ସାଧାରଣତ ODI ଏବଂ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ (ନ୍ୟୁ ଜର୍ସି) ରେ ଦେଖାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଟି -୨୦ ସିରିଜରେ (IND vs AUS) ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଗାଢ଼ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପୋଷାକ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ୬୦ ହଜାର ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ସଭ୍ୟତାକୁ ମନେ ପକାଇବ । ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ତିନିଟି ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି କାନବ୍ରା ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯାଉଛି ।

ଏହି ପୋଷାକରେ କ’ଣ ବିଶେଷ?

ଏହି ପୋଷାକ ଆଣ୍ଟ ଫିଓନା କ୍ଲାର୍କ ଏବଂ କୋର୍ଟନି ହେଗାନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଜର୍ସିରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର ତାରକା ତିଆରି କରାଯାଇଛି । ଏହା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଇତିହାସକୁ ମନେ ପକାଇଥାଏ । ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଏକତାକୁ ଦେଖାଏ । ଯେତେବେଳେ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ସେଠାରେ ନଦୀ ଓ ଦେଶ ଦେଖାଏ । କ୍ରିକେଟ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ୧୫୨ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଇତିହାସ ଟି-ସାର୍ଟ ପଛରେ ଦେଖାଯାଇଛି ।

India vs Australia 1st T20I Live Score Updates: India off to cautious start  against Australia in Canberra : OVERS 2.3: FOUR! - The Times of India
Google
ଆଜିଠାରୁ ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ:

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ସିରିଜରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଠିନ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇପାରେ, କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ରହିଛି । ODI ସିରିଜରେ ୧-୨ ପରାଜୟ ଏହି ୫୦ ଓଭର ଫର୍ମାଟରେ ଭାରତର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଖୋଲି ଦେଇଛି । ତେବେ ଟି -୨୦ ରେ ଭାରତର ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଦଳ ଅଛି । କରୋନା ମହାମାରୀ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହାର ମନୋବଳ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ହେବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.