AUS vs IND: ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବୁମରା ଏବଂ ସାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିରାଟ କୋହଲି ଦେଲେ ବଡ ବୟାନ ।

IND VS AUS Bumrah and Mohammed Shami will not get chance in every match Virat Kohli said big thing

ବିରାଟ କୋହଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ସଂକେତ ଦେଇଛନ୍ତି କି ଏକଦିବସିୟ ଓ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ରେ ମହମ୍ମଦ ସାମୀ ଓ ବୁମରାଙ୍କୁ ରୋଟେଟ କରାଯିବ ।

Google

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ଓ ମହମ୍ମଦ ସାମୀଙ୍କ କାମ ବୋଝ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ସେମାନେ ଭଲ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ । ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପସ୍ଥିତ ବୁମରା ଓ ସାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିକ ନଜର ରହିବ । ଆଶା ଅଛିକି ଶୁକ୍ରବାରରୁ ହେବାକୁ ଥିବା ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜରେ ତାଙ୍କୁ ରୋଟେଟ କରାଯିବ ।

ଦିନିକିଆ ଓ ଟି-୨୦ ସିରିଜରେ ବୁମରା ଓ ସାମୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଜଣେ କରି ଆରାମ ଦିଆଯିବ:-

କୋହଲି ଶୁକ୍ରବାରକୁ ସିଡନିରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏକଦିବସିୟ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ କହିଛନ୍ତି,”ଏହା ପାଇଁ ଅଧିକ ମୁଣ୍ଡ ଖଟାଇବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । ସେମାନେ ପୁରା ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମୀୟର ଲିଗ ଖେଳିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କାମ ବୋଝ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି କି ଅଲଗା ଅଲଗା ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକ କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥାନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଳନ ରଖିବାର ଅଛି ଯାହା ଆମେ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ବର୍ଷରୁ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିଛୁ”।

କୋହଲି ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟରେ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି କାରଣ ଅଟେ କି ଆମ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଥାନ୍ତି।ମୋ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ରୂପରେ ଏହା ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ।କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ମୌକା ଦିଆଯିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ହଁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଏହା ଉପରେ କଥା ହେଇଛୁ । ଟିମରେ ଅନେକ ନୂଆ ଖେଳାଳୀ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଖେଳ ଦେଖାଇବାର ସୁନ୍ଦର ମୌକା । ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୃଙ୍ଖଳା ଅଟେ”।

Google
ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି କଣ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଫେରିବେ ଭାରତ:-

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଓ ସେହି ଟିମ ବିପକ୍ଷରେ ବହୁତ ସଫଳ ରହିଥିବା ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ କିଛି ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବାର ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ବାପା ହେବାର ଅବକାଶ ପାଇଁ ଯିବାକୁ ଥିବ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ସେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଚୟନ ସମିତିକୁ ତାଙ୍କ ରାୟ ଦେଇଥିଲେ କି ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପିଲା ଜନ୍ମ ସମୟରେ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଏହି ଫଇସଲା ଚୟନ ସମିତିର ବୈଠକ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିଲା କି ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ମୁଁ ଫେରିଆସିବି । ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଥିଲା କି ଦୁଇ ପକ୍ଷ କାମକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଆମର ପ୍ରଥମ ପିଲା ଜନ୍ମ ସମୟରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହା ଆମ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅଟେ।ଓ ଏହା ମୋର ଫଇସଲାର କାରଣ ଥିଲା ଯାହା ଚୟନ କର୍ତା ଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା”।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *