IND vs AUS: ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ମାଗିଲେ କ୍ଷମା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କଣ ପାଇଁ ମାଗିଲେ କ୍ଷମା ।

IND vs AUS: Glenn Maxwell apologizes to KL Rahul during his batting know the reason

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଖେଳାଳି ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ୧୯ ଟି ବଲରୁ ୪୫ ରନ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ ଜିମି ନେଶମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ୨୪ ଟି ବଲରେ ୪୮ ଟି ର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ରାହୁଲ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

Glenn Maxwell says he apologised to KL Rahul during India vs Australia 1st  ODI | Sports News,The Indian Express
Google

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜ ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳିବାବେଳେ ବିପଜ୍ଜନକ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ, ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଜିମି ନେଶମ ନିଜ ଦଳ ପାଇଁ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଶତକ ମାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଖେଳାଳି ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ୧୯ ଟି ବଲରେ ୪୫ ରନ୍ ର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ ଜିମି ନେଶମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ୨୪ ଟି ବଲରେ ୪୮ ଟି ରନ୍ ର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ:

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଏହି ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଅନେକ ମେମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ବରୁଣ ନାମକ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଟ୍ୱିଟରରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ମେମ୍ ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ନେଶମଙ୍କ ପାଇଁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଜିମି ନେଶମ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ । ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ମୁଁ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲି ।

ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ କ୍ଷୁଦ୍ର କିନ୍ତୁ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଯୋଗୁଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ODI ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ୧୯ ଟି ବଲରେ ୪୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପାଞ୍ଚଟି ଚୌକା ଓ ତିନୋଟି ଛକା ଥିଲା । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଆଇପିଏଲରେ ୧୦.୭୫ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଚଳିତ ସିଜନରେ ଗୋଟିଏ ବି ଛକା ମାରି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥି ସହିତ ଜିମି ନେଶମଙ୍କ ଅମୂଲ୍ୟ ଇନିଂସ ହେତୁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦଳକୁ ୫ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି ।

AUS v IND: Wasim Jaffer pokes fun at KL Rahul after Glenn Maxwell's fiery  19-ball 45 innings in 1st ODI | Cricket News – India TV
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.