IND vs AUS: ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଝିଅକୁ କଲେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ, ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଦେଇଥିଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ।

Ind vs Aus Indian fan proposes to Australian girl in middle match got this answer watch video

ରବିବାର ଦିନ ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଆଣ୍ଠୁରେ ଠିଆ ହୋଇ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

Cricket Teams, Stats, Latest News, Match Predictions, Fantasy Tips & Results | CricTracker.com
Google

IND vs AUS: ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ (ଏସସିଜି) ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ରବିବାର ଦିନ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ କିଛି ଘଟିଥିଲା ​​ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଆଣ୍ଠୁରେ ଠିଆ ହୋଇ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପଡ଼ିଆରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବା ଝିଅକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଝିଅଟି ଶୀଘ୍ର ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କଲା ଏବଂ ପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ । ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ସମସ୍ତେ ଲାଇଭ ବଡ ସ୍କ୍ରିନରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ।

ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି କରତାଳି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ମୋବାଇଲରେ ତାଙ୍କର ଏହି ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

Ind vs Aus Indian fan proposes to Australian girl in middle match got this answer watch video
Google

ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ୩୯୦ ରନ୍‌ର ଏକ ବିରାଟ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇ ୧୨୬ ରନ୍ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ, ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା । ଏହାର ଭିଡିଓ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଫକ୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:

କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଏହା କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ହାତରେ ୫୧ ରନରେ ପରାସ୍ତ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା । ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୨-୦ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.