IND VS AUS: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ପୁଣି ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା, ଏହି ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଛି ଡାକ୍ତରଖାନା । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ।

IND VS AUS Navdeep Saini taken to hospital after groin injury bad news for Team India

IND vs AUS ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ: ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳୁଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ନୁହେଁ, ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆ ଯାଇଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ନିଜର ବଡ଼ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଘାତରେ ପୀଡିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଏବେ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଦେଇଛି । ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ନବଦୀପ ସାଇନି ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ବୋଲିଂ ସମୟରେ ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ମାଂସପେଶୀ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଧୀକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅଟେ । ଆଘାତ ପରେ ସାଇନିଙ୍କୁ ପଡିଆରୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ସେ ପୁଣି ଫେରି ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ପୁଣି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲେ । ଏବେ ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ସାଇନିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍କାନ କରାଯିବ ।

IND VS AUS: india vs australia navdeep saini taken to hospital after groin injury
Google

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ନବଦୀପ ସାଇନି ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ ଝଟକା ହେବ, କାରଣ ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏମିତି ଏବଂ ସେ କେବଳ ୮ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସ ଆହୁରି ବାକି ଅଛି ।

ସାଇନିଙ୍କ ଆଘାତ ସମ୍ପର୍କରେ ବିସିସିଆଇ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି କହିଛି ଯେ ନବଦୀପ ସାଇନି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି । ବିସିସିଆଇ ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି, ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କୁ ସ୍କାନ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଛି ।

India vs Australia: Trouble Mounts for India as Navdeep Saini Taken for Scans After Groin Injury
Google

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ସ୍ପିନର ଆର ଅଶ୍ୱିନ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହନୁମା ବିହାରୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ କାରଣରୁ ମ୍ୟାଚରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *