IND vs AUS: ପୃଥିବୀ ଶଙ୍କ ଥ୍ରୋରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆହତ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ କଲେ ତୀବ୍ର ଟ୍ରୋଲ । ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା ।

IND vs AUS Prithvi Shaw's throw hits Rohit Sharma's chest then trolls like this on Brisbane Test

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ସୀମା-ଗାଭାସ୍କର ସିରିଜର ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ବ୍ରିସବେନର ଗାବା ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯାଉଛି । ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପଡ଼ିଆରେ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୃଥିବୀ ଶଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଶଙ୍କୁ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଖରାପ ଫର୍ମ ହେତୁ ସେ ବାକି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଏକାଦଶ ଖେଳିବାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ନାହିଁ । ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସେ ଜଣେ ସବସିଡି ଫିଲ୍ଡର ଭାବରେ ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଥ୍ରୋ ସମୟରେ ସେ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନିକଟକୁ ବଲ ମାରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି ।

Watch: Rishabh Pant urges Ajinkya Rahane for review; Rohit Sharma  hilariously laughs him off | Cricket News – India TV
Google

ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ନଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଘାତ ସହ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସଂଘର୍ଷ କରିସାରିଛି ଏବଂ ଯଦି ରୋହିତଙ୍କୁ ଶଙ୍କର ଥ୍ରୋରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥାଏ, ତେବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ କ୍ଷତି ହେବ । ଯେତେବେଳେ ରୋହିତ ବଲ୍ ପାଇଲେ, ସେ ସେଠାରେ କିଛି ସମୟ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ । ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି । କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପୃଥିବୀ ଶ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଥ୍ରୋରେ ଆଘାତ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ସେ ନନ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକରକୁ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ମଝିରେ ରୋହିତ ଫିଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବଲ୍ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ବାଜି ଥିଲା । ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ଦଳ ୮୭ ରନ୍ ପାଇଁ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମାର୍ନସ୍ ଲାବୁସେନ୍ ଏବଂ ମାଥ୍ୟୁ ୱେଡ୍ ଏକାଠି ଇନିଂସ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଭାରତ ପାଇଁ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଶାରଦୁଲ ଠାକୁର ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏପରି କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ:

ମାର୍ନସ୍ ଲାବୁସେନ୍ଙ୍କ ଶତକର ସହାୟତାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଚତୁର୍ଥ ତଥା ଶେଷ କ୍ରିକେଟ୍ ଟେଷ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପାଞ୍ଚଟି ପାଇଁ ୨୭୪ ସ୍କୋର କରିଛି । ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଲାବୁଶେନ୍ ପ୍ରଥମେ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ଏବଂ ପରେ ମାଥ୍ୟୁ ୱେଡ୍ଙ୍କ ସହ ଇନିଂସ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ୧୦୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଭାରତ ପାଇଁ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଟି ନାଟରାଜନ୍ ଦୁଇଟି ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏବଂ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ ୨୮ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷରେ ଅଧିନାୟକ ଟିମ୍ ପାଏନ୍ ୩୮ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *