IND vs AUS: ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଟ୍ରୋଲ, ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ କରିଛନ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦାବି ।

IND VS AUS Ravi Shastri trolled social media after embarrassing defeat fans demanding sacking know details

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରାଜୟ ପରେ ହେଡ୍ କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ମାତ୍ର ୩୬ ରନ୍ ରେ ଅଲଆଉଟ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦିନ ଥିଲା । ଦଳ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୩୬ ସ୍କୋର କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଆଠ ୱିକେଟ୍ ଜିତିଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୧-୦ ଅଗ୍ରଣୀ ନେଇଥିଲେ । ପିଚ୍‌ରେ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଜୋସ୍ ହାଜଲେଉଡ୍ (ପାଞ୍ଚ ଓଭରରେ ଆଠ ରନ୍ ଦେଇ ପାଞ୍ଚ ୱିକେଟ୍) ଏବଂ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ (୧୦.୨ ଓଭରରେ ୨୧ ରନ୍ ଦେଇ ଚାରି ୱିକେଟ୍) ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲିଂ ସହ ଭାରତୀୟ ଇନିଂସକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ । ଭାରତର ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ହେଡ୍ କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

IND VS AUS: Ravi Shastri trolls after embarrassing defeat, fans say - Dravid becomes coach
Google
ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଖରାପ ଟ୍ରୋଲ:

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରାଜୟ ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖରାପ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରେଗ ଚାପେଲଙ୍କ ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ କୋଚ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ଭାରତୀୟ ଇତିହାସରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍କୋର:

ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ୩୬ ସ୍କୋର କରିଥିଲା, ତା’ପରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଆଘାତ କାରଣରୁ କ୍ରିଜ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା, ଯାହା ସେଠାରେ ଇନିଂସ ଶେଷ କରିଥିଲା । ୮୮ ବର୍ଷର ପରୀକ୍ଷା ଇତିହାସରେ ଏହା ହେଉଛି ଭାରତର ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍କୋର । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତର ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍କୋର ଥିଲା ୪୨ ରନ୍, ଯାହା ସେ ୧୯୭୪ ରେ ଲର୍ଡସରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ କରିଥିଲେ । ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍କୋର ପାଇଁ ରେକର୍ଡ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ନାମରେ ଅଛି, ଯିଏ ୧୯୫୫ ମସିହାରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଅକଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ୨୬ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସ୍କୋର ହେଉଛି ମିଳିତ ପଞ୍ଚମ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍କୋର ।

IND VS AUS: Ravi Shastri trolls after embarrassing defeat
Google

ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଭାରତ ୫୫ ରନ୍ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହିପରି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଜିତିବାକୁ ୯୦ ରନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲା । ଆଘାତ ହେତୁ ଶାମି ବୋଲିଂ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ୨୧ ଓଭରରେ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୯୩ ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ସହଜରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ରେକର୍ଡ ବଜାୟ ରଖିଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.